NAUJIENOS

Tauragėje surengta diskusija jaunimo organizacijų aktyvinimo, savanoriškos tarnybos klausimais

Kategorija:

Miestas:

Lapkričio 15 d. į Tauragę pasisemti gerosios patirties atvyko Ignalinos jaunimo reikalų tarybos nariai. Tauragės rajono savivaldybėje  svečius pasitiko Tauragės jaunimo reikalų tarybos, rajono vadovai. Diskusijos metu buvo aptarti jaunimo veiklų finansavimo šaltinių, jaunimo organizacijų aktyvinimo, savanoriškos tarnybos klausimai, akcentuota vietinės valdžios palaikymo svarba.

 

Ignalinos JRT nariams buvo įdomu, kaip savo veiklą pradėjo Tauragės JRT, kaip veikia jaunimo organizacijos, kaip vyksta komunikacija su jaunimu, iš kokių šaltinių finansuojamos jaunimo iniciatyvos. Tauragės JRT nariai papasakojo, jog turimas didelis valdžios institucijų pasitikėjimas ir palaikymas yra jaunimui didžiausia motyvacija, todėl jaunimo politikos procesai rajone vyksta sklandžiai.

Vėliau susitikimas persikėlė į Tauragės atvirąjį jaunimo centrą. Ten svečius pasitiko Tauragės JRT jaunimo atstovai ir centro jaunimo darbuotojai. Prie arbatos puodelio buvo aptarti atviros jaunimo erdvės ir centro įkūrimo ir įveiklinimo klausimai, savanoriškos tarnybos modelio įgyvendinimas, tarptautinių mainų galimybės, „Tauragės apskritojo stalo“ pirmininkas papasakojo apie šios organizacijos funkcijas ir veiklą, nuveiktus ir planuojamus darbus.

Susitikimo pabaigoje sutarta, jog bendradarbiavimas tarp šių savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nenutrūks, o rūpimais klausimais Ignalinos JRT nariai visada galės kreiptis į Tauragės jaunimo reikalų tarybos narius, jaunimo reikalų koordinatorę.

Tauragės rajono savivaldybės administracija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama