NAUJIENOS

Tauragėje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministras ir Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas

Kategorija:

Miestas:
Vasario 28 dieną Tauragėje lankėsi  Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius ir Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Tauragės rajono garbės pilietis Eugenijus Jovaiša.
 
„Su svečiais kalbėjomės apie Tauragės rajone esamą padėtį, bendruomenės vykdomus projektus, švietimo įstaigų tinklo pertvarkymo planą ir su tuo susijusius įvykius bei problemas. Prie apskritojo stalo diskutavome su mokyklų vadovais, – ministro ir komiteto pirmininko vizitą apibūdina Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. – Taip pat svečiams pristatėme Tauragės daugiafunkcio sporto ir kultūros komplekso projektą. Tiek ministras, tiek komiteto pirmininkas jį įvertino kaip tikrai racionalų sprendimą. Šiuo metu arenos projektavimui iš švietimo ministerijos yra skirta 50 tūkstančių eurų. Viliuosi, kad kitąmet galime tikėtis šio projekto finansavimo tęstinumo ir jau galėsime pradėti statybos darbus.“
Susitikimuose savivaldybėje tiek ministras, tiek komiteto pirmininkas puikiai įvertino rajone vykdomą ugdymo įstaigų tinklo pertvarką, savivaldybės iniciatyvas – mokymosi priemonių krepšelius visiems mokiniams, darbo reikmenis mokytojams bei kartu su verslininkais vykdomą pažangos premijų geriausiai besimokantiems mokiniams ir jų mokytojams projektą.
Taip pat buvo aptariamos  svarbiausios švietimo problemos: ugdymo įstaigų darbuotojų atlyginimai, jų kvalifikacijos kėlimas, mokytojų rengimas, mokinių ugdymo sąlygų gerinimas.
Svečiai taip pat akcentavo, kad vykdant ugdymo įstaigų tinklo pertvarką, kartu turi bendradarbiauti savivaldybė ir bendruomenės, o priimami sprendimai turi būti tokie, kad ugdymo procesas būtų pats optimaliausias.
Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša pažymėjo, kad tiek Vyriausybė, tiek Seimas daro nemažai, kad gerėtų padėtis švietimo srityje.  Nuo rugsėjo 1-osios 10 proc. bus didinamas atlyginimas visiems mokytojams, studentams – būsimiems mokytojams mokamos 300 eurų stipendijos ir kt.
 Vėliau ministras Algirdas Monkevičius ir  komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša lankėsi „Šaltinio“ ir  Martyno Mažvydo  progimnazijose, Skaudvilės gimnazijoje. Visose mokyklose svečiai susitiko su  šių ugdymo įstaigų bendruomenėmis.
 
MK inf.

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama