NAUJIENOS

Tauragėje atidaryta šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė

Kategorija:

Miestas:
Liepos 20 dieną Tauragėje ati­da­ry­ta pir­mo­ji  šu­nų ve­džio­ji­mo ir dresavimoaikš­telė. Ke­tur­ko­jams ir jų šei­mi­nin­kams skir­ta aikš­te­lė įreng­tauž daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo, prie miško,bus atvira visiems šunų mylėtojams, norintiems laisvalaikiu vedžioti irdresuoti savo augintinius.
Naujoje 10 arų ploto aikštelėje įrengti septyni šunų dresavimui skirti įrenginiai: estakada, šuolių žiedas, gyvatėlė, tunelis, įkalnė ir kt.,pastatyti suoliukai, specialios šiukšlių dėžės šunų ekskrementams surinkti.
Į aikštelės atidarymą gyventojus,susirinkusius su savo keturkojais, pasveikino ir simbolines dovanas įteikė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.
Gyventojai, susirinkę į atidarymą, dėkojo savivaldybės vadovams,projekto vykdytojams už sėkmingą gyventojų pasiūlytos idėjos realizavimą. Pasak jų, ,,džiugu, kad gyventojų siūlomos idėjos finansuojamos iš savivaldybės biudžeto ir sėkmingai įgyvendinamos“.Iš savivaldybės biudžeto aikštelės įrengimui skirta apie 15 tūkstančių eurų.
Kaip teigė už projekto vykdymą atsakingos Tauragės miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus, prieš perkant ir montuojant įrangą, konsultuotasi ir bendradarbiauta su prie šios iniciatyvos daug prisidėjusia Tauragės šunų mylėtojų klubo „Loja“ prezidente Juste Steponaityte.Jau daugelį metų šunų dresavimu užsiimanti Justė patarimų negailėjo ir į aikštelės atidarymą atvykusiems šunų augintojams.
Šventės metu parodomąją programą pristatė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės kinologas Darius Altaravičius ir Linas Naujokas.
Pasidžiaugti bei stebėti sportuojančius gyvūnus galės ir žmonės,neturintys gyvūnų. Šalia aikštelės įrengti suoliukai, sutvarkyta aplinka,saugiai aptverta aikštelės teritorija.
 
 
Izolina Turauskienė

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama