NAUJIENOS

Tauragė rengiasi rytoj vykstančiam pirmajam miesto šventės koncertui

Kategorija:

Miestas:
Šeštadienį Tauragėje prasidėjo pasirengimas pirmajam miesto šventės "Tauro ragas 2017" koncertui, kuris vyks pirmadienio vakare – 20 valandą vasaros estradoje. Tai nįprastas koncertas. Jame koncertuos grupė "Jaunieji amerikiečiai" ir per šeštadienį-sekmadienį parengti jaunieji atlikėjai. Amerikiečiai susižavėję mūsų Pilies
kiemeliu. Visos repeticijos vyksta ten, atvirame ore. Reperuoja 8 –18 metų amžiaus 350 vaikų. Juos moko 43 amerikiečiai.   
Pirmoji diena buvo ilga – nuo 11 val iki 19.15 val. Nebuvo lengva, bet dalyviai patenkinti. Jau po pirmos dienos
jie išmoko tiek, kad galėjo surengti koncertą. nežinojom, kaip teks susidoroti su maitinimu visiems dalyviams, amerikiečiams ir savanoriams.
Iš viso Pilies kiemelyje pietavo daugiau nei 430 žmonių. 
"Amerikiečiai nepaprastai šilti, moka prieiti prie kiekvieno vaiko, uždegti, išjudinti. Nuostabu buvo žiūrėti, kaip ir ką jie daro. jauni mokytojai, savanoriaujantys projekte, sakė, kad mūsų visiems mokytojams reiktų pamatyti, kaip čia vyksta darbas. Beje, amerikiečiai rengia mokymus ir mokytojams. Jau mačiau, kaip keli mokytojai bendravo su vienu", – sako renginio sumanytoja, Tauragės Europe Direct  vadovė Isvalda Aleknavičienė, kviesdama į pirmadienio, gegužės 29-osios vakare, 20 val vyksianrį koncertą.

Karolina Kaunaitė

 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama