NAUJIENOS

Tarybos posėdyje sprendimai buvo pristatyti ir priimti vilkint tautiniais kostiumais

Kategorija:

Miestas:
Vasario 15 d., Valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse, įvyko 29-asis rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo priimti 33 sprendimai. Šis posėdis išsiskyrė šventine nuotaika, kurios metu rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius visus kvietė posėdį pradėti Lietuvos himno giedojimu, taip duodant pradžią Vasario 16-osios minėjimui Kėdainių krašte.
Šis tarybos posėdis buvo svarbus tuo, kad vasario mėnesį buvo tvirtinamas ir strateginis planas, ir biudžetas. Priimant sprendimus dėl poros svarbiausių klausimų – Kėdainių rajono savivaldybės 2018–2020 metų strateginio veiklos plano ir Kėdainių rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto nė vienas rajono tarybos narys nepasisakė „prieš“ šiuos rajono savivaldybės administracijos parengtus projektus.
 „Šiemet patvirtinome vienu metu ir strateginį planą, ir biudžetą. Galiu pasidžiaugti, kad šis naujas formatas pasiteisino, kai viename tarybos posėdyje kartu priimami du itin svarbūs sprendimai. Šiuo atveju viskas vyksta operatyviau, kai iš karto turime strateginį planą ir galime patikrinti, ar užtenka lėšų projektų įgyvendinimui. Turbūt pirmą kartą sulaukėme tiek daug pasiūlymų, kurie buvo beveik visi priimti, nes buvo galima pasižiūrėti, kaip atrodo visas biudžetas. Kai skirtinguose tarybos posėdžiuose buvo tvirtinami strateginis planas ir biudžetas, būdavo sunku nuspėti, ar užteks vienam ir kitam projektui lėšų. Mano nuomone, šiais metais nauja tvarka pasiteisino, todėl tokia strategija bus tęsiama toliau“, – kalbėjo S. Grinkevičius.
Taip pat rajono vadovas pasidžiaugė, kad biudžetas šiems metams yra ženkliai didesnis. Pirmą kartą per Kėdainių rajono savivaldybės istoriją yra užtikrintas 100 proc. darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui visoms rajono savivaldybės biudžetinėms įstaigoms ir seniūnijoms. Taip pat papildomai numatyta 100 tūkst. eurų skirti vien Kėdainių rajono kelių žvyravimui. Ketinama modernizuoti ir „Vaikystės“ bei „Žilvičio“ vaikų darželius ir didelį dėmesį skirti viešosios Mikalojaus Daukšos bibliotekai ir jos filialams.
„Tikiuosi, kad tie darbai, kurie suplanuoti, bus įgyvendinti“, – sakė S. Grinkevičius.
Prieššventinis rajono tarybos posėdis išsiskyrė tuo, kad visi rajono savivaldybės vadovai ir administracijos skyrių vedėjai bei seniūnai buvo pasipuošę trispalve simbolika. Be to, dvi rajono tarybos narės Ona Šulcienė ir Vilma Šnurevičiūtė vilkėjo tautinius kostiumus.
Sprendimų projektus pristačiusios savivaldybės kontrolierė Zita Valiauskienė, Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Jolanta Sakavičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Kristina Kemešienė taip pat buvo pasipuošusios tautiniais kostiumais.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama