TARTIUFO aktoriai Savickas ir Samuolyte - Kinijos publika keiciasi_interviu su aktorais
  NAUJIENOS

TARTIUFO aktoriai Savickas ir Samuolyte - Kinijos publika keiciasi_interviu su aktorais

Kategorija:

Miestas:
Baigėsi mėnesį trukusios Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) komedijos „Tartiufas“ (rež. Oskaras Koršunovas) gastrolės penkiuose Kinijos miestuose. Nors turo metu būta linksmų ir rimtesnių nuotykių, kai LNDT atstovai gavo pastabų iš kinų dėl spektaklyje įvykusių improvizacijų, turas tęsėsi ir spektaklį pamatė visų penkių miestų – Pekino, Guangdžou, Čiuandžou, Šanchajaus ir Siameno – žiūrovai. Tai didžiausios iki šiol buvusios Lietuvos nacionalinio dramos teatro gastrolės Kinijoje. Iki tol ten buvo parodyta „Didvyrių aikštė“, „Katedra“, „Mūsų klasė“ ir „Chaosas“.
 
Kinų publikai režisieriaus O. Koršunovo spektakliai yra gan gerai žinomi ir laukiami. Prieš  „Tartiufo“ gastroles dar būdamas Vilniuje režisierius sulaukė kinų žiniasklaidos susidomėjimo ir prašymų duoti interviu. Nuvykus į Kiniją, dėmesio buvo dar daugiau. Žvaigžde pasijuto ne tik Oskaras Koršunovas, bet ir aktoriai, kurių po kiekvieno spektaklio laukė gerbėjai, prašantys autografų arba bendrų nuotraukų. Laisvai kinai elgėsi ir spektaklių metu: juokėsi, plojo, palaikė aktorius.
 
Turo įspūdžiais ir įžvalgomis apie Kinijos miestų žiūrovus dalijasi aktoriai Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas. Jų interviu – prisegtame faile.

https://www.facebook.com/Teatras.lt/videos/711411639294367/


Aušra Pociūtė
Komunikacijos projektų koordinatorė
Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Reklama