NAUJIENOS

Tartasi dėl beglobių gyvūnų

Kategorija:

Miestas:

Šiaulių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl beglobių gyvūnų situacijos Šiaulių rajone. Pripažinta, kad beglobių gyvūnų priežiūros įstaigos ieško ir dažniausiai randa bendrą kalbą. Pasikalbėti apie esam situaciją prie apskritojo stalo susėdo Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Orinta Šimkuvienė, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šiaulių departamento laikinai einantis direktoriaus pareigas Arūnas Teišerskis bei vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius Vladas Garbenis. Pasitarime dalyvavo Kuršėnų komunalinio ūkio direktorius Vytautas Budrys, Aplinkos tvarkymo ir priežiūros padalinio vadovas Jonas Lukšas bei VšĮ „Šiaulių letenėlė“ vadovė Ingrida Butkutė.

VMVT specialistai pripažino, kad „Šiaulių letenėlėje“ padėtis gerėja – atsirado tinkamas aptvėrimas, nameliai. Taip pat diskutuota apie tai, kad dėl visų ginčytinų klausimų beglobių gyvūnų priežiūros įstaigos turi ieškoti ir randa sutarimą, į visas problemas turi žiūrėti geranoriškai ir jas spręsti pasitardami.

Kalbėta apie nemažėjantį beglobių gyvūnų skaičių, jų gydymo problemas, taip pat apie pagalbą „Šiaulių letenėlė“ dėl grunto išlyginimo, kelio būklės. „Šiaulių letenėlei“ priminta, kad yra galimybė rašyti projektą, dalyvauti Šiaulių rajono projektinėje veikloje ir gauti nors ir nedidelį finansavimą.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama