Tarptautinis koncertas "Čiurlionio Zodiakas"
  NAUJIENOS

Tarptautinis koncertas "Čiurlionio Zodiakas"

Kategorija:

Miestas:
2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienį, 17.00 val. Žemaičių dailės muziejus kviečia į bendrą lietuvių ir latvių muzikų projektą „Čiurlionio Zodiakas“.

Draugėn suburti džiazo ir akademinės muzikos atlikėjai, kurie kūrybingai žvelgia į Čiurlionio muziką, jo tapytų paveikslų „Saulė eina Zodiako taku“ ciklą. Dvylikai ciklo paveikslų muzikai savo nuožiūra atrinko dvylika Čiurlionio fortepijoninių kūrinių, taip sukurdami metų laikų ir juos lydinčių simbolinių paveikslų ciklą atspindinčią muzikinę programą.

Klausytojų laukia nepakartojamas pergyvenimas, kadangi projektas apjungė ir džiazo, ir akademinės muzikos atstovus: kiekvienas Čiurlionio kūrinys šioje programoje interpretuojamas nenuspėjamai ir naujai, o programos metu demonstruojami Čiurlionio paveikslai leidžia kiekvienam klausytojui dar pasinerti ir į savo asmeninio santykio su vienu ar kitu Zodiako ženklu paieška.

Programoje „Čiurlionio Zodiakas“ dalyvauja:
„Jazz trio“ (Latvija): Edgars Cīrulis, fortepijonas, Janis Rubiks, kontrabosas, Rudolfs Dankfelds, mušamieji;
Styginių kvartetas (Lietuva): Rasa Vosyliūtė, smuikas, Agnė Švagždytė, smuikas, Arūnas Staškus, altas, Onutė Švabauskaitė, violončelė; Rokas Zubovas, fortepijonas.

Programoje M. K. Čiurlionio kūriniai, kuriuos aranžavo Edgars Cīrulis, Jāņis Rubiks ir Rokas Zubovas.
Susitikime M.Oginskio rūmų didžiojoje salėje.

RENGINYS NEMOKAMAS!!!
Primename, kad renginių metu privaloma dėvėti apsaugines veidą dengiančias kaukes. Saugokime save ir kitus.

Žemaičių dailės muziejus - Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai

Reklama