Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga – šeši teisės aktų pakeitimo projektai
  NAUJIENOS

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga – šeši teisės aktų pakeitimo projektai

Kategorija:

Miestas:
Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė vakar dalyvavo asociacijos „European Movement Lithuania“ ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Alytuje surengtoje apskritojo stalo diskusijoje dėl pagalbos ir bendradarbiavimo sprendžiant senjorų socialinės integracijos problemas.

Diskusijų tematika apima ir socialinių paslaugų teikimo senjorams sritis, kurias reikia koreguoti, ir pensinio amžiaus žmonių įsitraukimą į demokratinius viešojo valdymo procesus.
Joje taip pat dalyvauja Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė.

Apskritojo stalo dalyviams parengta ir pristatyta situacijos analizė bei galimybių studija, kurioje siūlomi net šeši teisės aktų pakeitimo projektai.

Aptariamas pagyvenusių žmonių informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, jų maitinimo organizavimo, nepasiturinčių senjorų aprūpinimo būtiniausiais drabužiais ir avalyne, priežiūros namuose, sveikatos paslaugų organizavimo, transporto panaudojimo, dienos socialinės, taip pat – trumpalaikės ir ilgalaikės senolių socialinės globos klausimai.
 
  Alytaus rajono savivaldybės informacija
 
 

Reklama