NAUJIENOS

Tapk jaunuoju reindžeriu neakivaizdžiai

Kategorija:

Miestas:

Esant karantinui, kviečiame moksleivius ir vaikus išmėginti gamtos reindžerių platformą www.gamtosreindzeris.lt ir pasijusti tikru jaunuoju reindžeriu. Daugiau kaip 50 užduočių, susijusių su gamtosauga, rasite smagiai iliustruotoje interneto platformoje.

Tai – savotiškas socialinis tinklas jauniesiems gamtos mylėtojams ir juos globojantiems saugomų teritorijų darbuotojams, gamtos mokyklų specialistams. 

www.gamtosreindzeris.lt platformoje vaikai gali susikurti savo profilį, rinktis užduotis, jas vykdyti ir taip rinkti apdovanojimus (ženklelius). Dalį užduočių vaikai gali atlikti internete, tačiau didžioji dalis jų – ragina eiti į gamtą ir ją tyrinėti. Dalis gamtoje atliekamų užduočių įvykdomos gyvenant bet kur, net ir mieste, dalis – reikalauja nuvykti į artimiausią ar konkrečią saugomą teritoriją.

„Reindžerio slėptuvė“,, „Pagamink debesį stiklainyje“, „Pievos dienoraštis“, „Su meldine nendrinuke Žuvinte“, „Įrenk vabzdžių gaudyklę“ - tai tik keletas užduočių, kurias moksleiviai gali atlikti smagiai žaisdami ir domėdamiesi gamtos reiškiniais bei vertybėmis. 

www.gamtosreindzeris.lt skirta jauniems žmonėms, kurie myli gamtą. 
 


Reklama