Šviesos šaltinis – tavyje
  NAUJIENOS

Šviesos šaltinis – tavyje

Kategorija:

Miestas:

Viena didžiausių šiuolaikinių problemų – vienatvė.

Ir reikalas ne tame, kad tau nėra su kuo nueiti į kiną ar skaniai pavakarieniauti triukšmingoje kompanijoje, tai visai kitokia – gili vidinė vienatvė.

Tai kuomet tu nepasitiki pasauliu. Tai kuomet tau nėra su kuo pasikalbėti apie savo problemas. Kai tavęs nėra kam paguosti. Kuomet tau reikia sunkiai išgyventi, nes padėti nėra kam. Tai kuomet tau giliai viduje labai baisu.

Žinote, kodėl taip yra? Pabandykime sąžiningai savęs paklausti – vardan ko mes gyvename? Kam skiriame didžiausią dėmesį? Ar tam, kad padėtume kitiems? Tam, kad būtume geri mus supantiems žmonėms? Tam, kad rūpintumės savo artimaisiais?

Ne. Dauguma žmonių didžiausią dėmesį skiria išskirtinai tam, kad gautų kažką sau: stabilų darbą su dideliu atlyginimu, brangų būstą miesto centre, turtingą sutuoktinį, kuris dovanotų brangias dovanas ir keliones į įvairias šalis, ir t.t…

Būkime sąžiningi su savimi: mūsų protas niekada netyli. Ir jei jis nuoširdžiai nesirūpina mus supančių žmonių gerove, tuomet jis rūpinasi tik savo komfortu. Ir.. tuo pačiu palaipsniui psichologiškai naikina savo šeimininką – tave patį.

Žmogus, kuris galvoja tik apie save, visada yra vienišas. Net jei jis turi šeimą – tai tik regimybė. Galima gyventi kartu, bet būti begaliniai vienišu.

Svarbiausia – tavo vidinė būsena. Tavo tikrasis dėmesio fokusas.

Žinau, kad tu katastrofiškai neturi laiko. Žinau, kad dideliuose miestuose, šiuolaikiniame pasaulyje, nėra taip jau paprasta kažkuo pasitikėti ir pradėti daryti gerus darbus. Bet tai būtina. Pirmiausia – tau. Ir pasauliui – taip pat.

Žmonės susikaustę, įbauginti, jie bijo žengti pirmą žingsnį, nes pasaulis atrodo jiems toks nenuspėjamas.. Bet tas, kas nesiryžta pradėti, visiems laikams pasilieka ten, kur jis yra, ir tik dar labiau pasineria į vienatvės miglą su pačiu savimi.

Šviesos šaltinis – tavyje, bet tam, kad šviesa pasklistų, jai reikalingi kiti žmonės.

Gėris neatsiranda savaime tavo gyvenime, jei tu nenukreipi jo į kitus žmones. Ir kiti žmonės negali ateiti į tavo gyvenimą, jei tu nuolat galvoji tik apie save.

Atsiverkite žmonėms, sušildykite juos savo vidine šviesa, gyvenkite vieni dėl kitų. Ir tuomet jūs niekada nebūsite vieniši.

Pagal K. Popritkinos tekstą, vertė ruvi.lt

www.ruvi.lt


Panašūs straipsniai:
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/2019-metu-kovo-prognozes-nesistenkime-begti-pirma-traukinio-viskas-ateis-savaime
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jie-pabudo
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/genovaite-paulikaite-kiekvienas-tik-jam-skirta-zieda-i-sviesa-kelia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/kodel-vis-dar-einame-i-mitingus-pries-kara
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jevgenijus-cernys-tikram-verslui-ramento-ir-paramos-nereikia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/kodel-aplinka-kurioje-gyvename-agresyvi-ir-ka-daryti-kad-pykti-pakeistu-geranoriskumas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jevgenijus-cernys-sekmingam-verslui-sukurti-reikalingi-praktiski-patarimai-o-ne-praejusio-simtmecio-teorijos
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/pasitikejimas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/pinigai-kas-nulemia-kiek-ju-mes-turime

http://www.manokrastas.lt/straipsnis/apie-pinigu-sistema-kreditus-ir-pasyvias-pajamas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/zudanti-nuoskaudos-tevui-galia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/visos-laimes-paslaptys-vienoje-saliamono-maldoje


Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama