NAUJIENOS

Svetlana Radiul: transformacinis žaidimas „Sakralumo kelias“ – paslaptinga galimybė

Kategorija:

Miestas:
Kodėl mums atsitinka vieni ar kiti įvykiai? Kodėl santykiai su kitais žmonėmis klostosi taip, kaip mes nenorime? Kodėl nejuntame džiaugsmo? Kodėl laikas nuo laiko, tarsi karuselėje, sugrįžta senos problemos? Kaip rasti kelią į tokį gyvenimą, kokio norime? Apie tai kalbamės su naujosios sąmonės transformacinių žaidimų, energetinių praktikų  meistre, kuočere, sukūrusia per dešimt saviugdos programų, Svetlana Radiul.

Svetlana, praėjusio pokalbio metu užsiminėte, kad savo energetines vibracijas galime pakelti dėkingumu, meile, atjauta, tačiau galbūt yra ir kitų metodų, kurie padėtų žmogui pakilti į aukštesnį sąmoningumo lygį?

Taip, ir vienas stipriausių, galingiausių ir veiksmingiausių metodų energetinei vibracijai paaukštinti yra transformacinis žaidimas „Sakralumo kelias“.  Jau kuris laikas vedu šį žaidimą ir labai džiaugiuosi, kad jis naudingas kiekvienam žmogui.

Ir kas tai per žaidimas?

Šio žaidimo pagrindas – sakralinės geometrijos kodai. Juos sukūrė olandų dailininkas Janosh Stoffers. Tiksliau pasakius, nesukūrė – tie kodai jam yra kaip duotybė, atėjusi iš aukštesniųjų esybių. Tiesiog per jį buvo perduota šiuo metu žmogaus vystymuisi reikalinga informacija.

Naudodamas šiuos kodus Latvijoje gyvenantis Daniilas  Rudakovas sukūrė transformacinį žaidimą „Sakralumo kelias“, kuris, kaip jau spėjau įsitikinti, padeda kiekvienam žmogui rasti atsakymą į daugelį svarbių jo gyvenimo klausimų.

Sakralinės geometrijos kodai  įsiskverbia į mūsų kūną ir pasąmonę ir gydančiai veikia mūsų kūną ir sielą. Sąveikaujant su kodais, mums atsiveria priėjimas prie mūsų pačių viduje esančių žinių.

Transformacinio žaidimo „Sakralumo kelias“ kūrėjas man perdavė teisę vesti šį žaidimą Lietuvoje ir esu vienintelė mūsų šalyje galinti padėti žmonėms per šį žaidimą.
Kol kas žaidimas yra rusų kalba, bet jau verčiamas į lietuvių kalbą.  

Paprastai, išgirdus žodį kodas, kyla įvairių pamąstymų: ar žaidžiant tą žaidimą per tuos kodus negali būti įvedama kažkas tokio, kas gali sukelti ne pačius geriausius dalykus žmogui?

Žmonijai daug kas duodama iš viršaus, kad mes galėtume vystytis. Tiesiog iš aukščiau yra žmonėms skiriama  misija perduoti vieną ar kitą žinią žmonijai.

Aukščiausia galia niekada niekam nepakenkė, nes  šviesa, meilė, dėkingumas negali pakenkti. Tik žmogus žmogui gali pakenkti. 

Teigiate, kad kodai pagrįsti sakraline geometrija. Kas ji – ta sakralinė geometrija?

Trumpai sakant, sakralinė geometrija yra universali mūsų sielos kalba.
Suprantu, daug kam, išgirdus žodį geometrija, sukyla įvairios asociacijos. Vieni mokydamiesi mokykloje geometrijos labai nemėgo, kitiems ji – sunkiai suvokiamas dalykas, tad natūralu, kad šis žodis kai kam gali kelti baimę, jog tai kažkas sunkaus ir nesuprantamo. Tačiau geometrija yra viso pasaulio ir visatos pagrindas.
Sakralinės geometrijos šaknys siekia senosios Graikijos laikus. Nuo senų laikų naudojama geometrinėse formose užkoduota informacija apie matomąjį ir nematomąjį pasaulį. Juk visko – ląstelių, augalų, gyvūnų, mineralų, statinių, žvaigždynų , o taip pat ir  mūsų pačių bei mūsų DNR pagrindas  yra sakralinė geometrija.

Anksčiau ši geometrinėse formose užkoduota informacija mums nebuvo prieinama, dabar mes gyvename kitokiu laiku ir tos žinios mums atsiveria, padėdamos suvokti savo gyvenimo Žemėje esmę. Kaip sakė antikos filosofas Platonas, geometrija gali atverti sielai tiesą.

Vis tik plačiau paaiškinkite transformacinio žaidimo „Sakralumo kelias“ esmę?

Daugelis, bent jau tie, kuriuos pasiekė ši informacija, žino, kad yra vandens, žemės, ugnies, oro, eterio ir šviesos stichijos.  Žaidime kiekvienoje stichijoje yra po 13 sakralinės geometrijos kodų.  Kiekvienam dalyvaujančiam šiame žaidime atsiverčia tik jam tuo momentu tinkanti stichija ir kodas, kuris suteikia gilų žmogaus praeities patirčių, neretai ateinančių iš vaikystės ir darančių didelę įtaką visam žmogaus gyvenimui, suvokimą. Trumpai sakant, transformacinis žaidimas „Sakralumo kelias“ padeda žmogui suvokti savo praeities patirčių įtaką mūsų tolimesniam gyvenimui, savo dabarties tikslus,  kurių neretai net negalime patys sau tiksliai įvardyti, ir savo ateities galimybes. Žaisdami mes mokomės giliau pasižiūrėti į save.

Žaidėjui būtina žinoti, ką jis nori išsiaiškinti, ar laukti, ką jam pasakys sakralinė geometrija?

Yra keli variantai. Tas, kas nebijo garsiai įvardyti jam ramybės neduodančio klausimo ar problemos, gali pasakyti, ką jis nori išsiaiškinti. Jei to žmogus nenori daryti, jis žaisdamas tik pats galvoja apie tai, kas jam rūpi. Ir yra trečias variantas – žmogus nusprendė pažaisti vedamas smalsumo.

Nepaisant, kurį variantą žmogus pasirenka, žaidimas jam naudingas. Galvojantieji apie konkrečią problemą žmonės žaisdami išsiaiškina, kodėl jam ji kyla, kokios praeities patirtys ją formuoja, išsiaiškina, kokios emocijos ir jausmai jam tą problemą iškelia dabar ir ką reikia daryti, kad ji neapsunkintų jo gyvenimo ateityje.
Tie, kurie žaidžia iš smalsumo, jie vis tiek gauna tuo metu jam reikalinga ir reikšmingą informaciją.
Be abejo, kiek pasikeis žmogaus gyvenimas, labai priklausys nuo jo paties sprendimo. Jis gali žengti žingsnį į priekį arba toliau eiti senuoju keliu.  

Tačiau, kaip jau sakiau anksčiau, kiekvienu atveju sakralinės geometrijos kodas teigiamai veikia žmogaus gyvenimą. Todėl, manau, kad kiekvienas, kurį pasiekė ši informacija, turi ką svarbaus sužinoti ir anksčiau ar vėliau jis panorės tas žinias sau atverti.

Galbūt žaidimui yra nustatytas amžiaus cenzas – nuo tokio iki tokio amžiaus?

Tikrai to nėra. Transformacinį žaidimą „Sakralumo kelias“ galima žaisti bet kokiame amžiuje.

Kokiais būdais galima žaisti šį žaidimą?

Šį žaidimą galima žaisti tiek virtualiai, tiek per susitikimus. Kai formuojamos grupės, jose būna ne daugiau 6–8 žmonių.  Tačiau dabar, kol karantinas, yra vienas būdas – virtualus.
Tikiu, kad šis žaidimas įdomus tiems, kas siekia harmonijos, tyrinėja savo poelgius, savo santykį su žmonėmis, su aplinka ir visata, aiškinasi, kodėl jo kažkokie nesąmoningi veiksmai tampa kliūtimi laimingesniam gyvenimui susikurti. Bet kuriuo atveju žmogus atpažins tas kliūtis, o atpažintos jos iškart anuliuojasi.  Jei kažkada ji ir vėl pasireikš,  žmogus jau supras, kas tai ir kaip galima susitvarkyti.

Transformacinis žaidimas „Sakralumo kelias“ – galimybė atverti savo vidinius klodus, padėsiančius rasti atsakymus į jaudinančius klausimus ir kviečiu šį žaidimą išbandyti.

Dėkoju už pokalbį.
Kalbino Karolina Baltmiškė

Žaidimo registracija:
https://docs.google.com/forms/d/19h8vMCAu9dob4yv0WScaw8MPlC7oSXx3sJ5384Xv_cw/edit  

https://www.facebook.com/svetlana.radiul

Panašūs straipsniai:
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-dabar-labai-aiskiai-zmogui-parodoma-kad-kiekvienas-esame-savo-gyvenimo-kurejas

Reklama