NAUJIENOS

Svetlana Radiul: mes atsidūrėme ypatingame periode – tai epochų kaita

Kategorija:

Miestas:
Lietuva, kaip ir visas pasaulis, išgyvena dideles globalines permainas, ir noriu pasidalinti savo atradimu, kurį jaučiu šiuo momentu kiekviena savo kūno ląstele.

Ar jaučiate, kad yra pasikeitęs laikas? Jis tarsi sustojo ir tuo pačiu labai greitai bėga, net dienas sunkiai suspėjame skaičiuoti. Tai, kaip apibūdino akademikas Sergejus Kapica, „laiko susukimas“ arba „laiko suspaudimas“, kai laikas tarsi sudėtas į vieną failą.

Mes atsidūrėme ypatingame periode – tarpulaikyje. Būtent taip vadinamas laiko tarpas, kai praeitis nesugrąžinamai pasitraukia, o ateitis dar nežinoma. Sunku įsivaizduoti tai, kas ateina, nes tai perdėm nepanašu į tai, kas buvo.

Tarpulaikis – labai retas reiškinys. Tai laiko tėkmės nutrūkimas ar kritimas į bedugnę, tai baltas knygos lapas, kuriame nieko neparašyta. Tai tyla per audrą. Tai užtvanka audringoje upėje, kurioje vis daugiau susikaupia vandens. Tarpulaikyje viskas keičiasi, tik mes to nematome, bet jaučiame.

Šiuo laikotarpiu reikia pamiršti gyvenimiškas netolimos praeities taisykles, įprastus elgesio modelius, kuriais anksčiau naudojomės. Dirba senovės įstatymai. Žinojimas iš aukščiau, likimo ženklai, draudimai ir simboliai, kuriems šimtai tūkstančių metų – visa tai lieka ir padeda mums išgyventi. Išgyventi tarpulaikį.

O tie gyvenimo būdai, prie kurių mes esame pripratę – jie išeina. Lieka tai kas globalu ir kas atėjo iš senovės. Tarpulaikio ženklai, papročiai, draudimai, žinios yra svarbūs iš naujo. Gelbės iš senovės atėjusi išmintis ir žinios.
Trapulaikio ženklai ateina per sapnus ir intuiciją. Neįprastai aštrėja gebėjimas matyti ir suprasti be žodžių. Nurodymus galima gauti per sapnus ir ženklus: jie bus ryškūs ir įspūdingi. Kaip gyventi ir ką daryti, pasakys sapnai. Ir išmintingi žmonės, žinantys Pasaulio kūrimo įstatymus. Jie taip pat bus naudingi.

Santykiai su kitais žmonės šiuo neįprastu laikotarpiu keisis ir labai netikėtai. Po draugo kauke galite pamatyti priešą ir pavyduolį. Nereikalingi žmonės, netgi jei iki šiol jie atrodė reikalingi, išeis iš tavo gyvenimo. 
Pasiliks tie, kurie šiuo metu laiku reikalingi ir kurie savyje įžiebs šviesą.  Į gyvenimą ateis nauji žmonės, kurie įsipins į tavo likimo audeklą. Jie pasirodys ne atsitiktiniai. Tai tavo likimui svarbūs žmonės, su kuriais vyks tau  reikšmingi susitikimai.

Tarpulaikiu ko tik griebsiesi, į ką bandysi remtis – viskas byra ir dingsta. Daug kas pasirodys tik iliuzija, tarsi miražas dykumoje. Atramos reikia ieškoti tik savyje ir iš senovės atėjusiose žiniose: filosofijoje, istorijoje, senose knygose apie gyvenimą ir meilę.

Tai stabilumo salelės Didžiosios Perkrovos metu.  Tai Pasaulinio kompiuterio perkrova – štai kas šiuo metu vyksta.
Tarpulaikis gali baigtis nesėkme ir nelaime. O gal ir – perėjimu į naują lygį, gyvenimo programos atnaujinimu.
Todėl reikia būti itin atsargiems, būti dėmesingais ir skaityti likimo ženklus. Mes tarsi važiuojame mašina per tirštą rūką. Sustoti negalima. Ir spausti greičio pedalą – labai pavojinga.

Tarpulaikis trunka metus. Beveik tiek pat vyksta ir perkrovimas. Ir visi Žemės gyventojai atsidūrė tame ypatingame ir pavojingame periode. Paskui prasidės permainos, tikriausiai jos paaiškės, kai išsisklaidys rūkas ir kai Pasaulio kompiuteris vėl pradės veikti.

Ar mums patiks tos permainos? Iš pradžių vargu. Tačiau teks mokytis gyventi naujomis sąlygomis ir aplinkybėmis. Priprasti prie naujos versijos.

Kas teisingai pergyvens tarpulaikį, kas išsaugos save, išmoks to, kas nauja, kas pereis per svyruojančiu lieptu į kitą upės krantą – tas gyvens naujame pasaulyje. Ir galės jame normaliai ir sėkmingai gyventi.
Todėl būkite budrūs ir dėmesingi ženklams ir ožiams tų, kurie žino Visatos  išmintį ir kas tas žinias panaudoja aukštesnei žmonijos gerovei. Ir judėk lėtai. Tau tik atrodo, kad judi lėtai – laikas suspaustas į tamprią spiralę. Ir failas atsidarys po metų, net ir greičiau.

Vieneri tarpulaikio metai prilygsta mūsų įprastam šimtmečiui. Tai epochų kaita, ir mums teko atsidurti tame ypatingame laike.  Ir būtent nuo mūsų, patekusių į „laiko spąstus“, priklauso, išliks mūsų civilizacija ar išeis, kaip Atlantida.

Saugokite save. Saugokite savo artimuosius. Saugokite svarbiausias Gėrio ir Blogio taisykles – jos amžinos. Tuo metu, kai sustoja ir susipaudžia laikas, gelbsti tai, kas amžina.

Jei jaučiate nepasitikėjimą rytojumi, baimę dėl ateities, kreipkitės. Aš žinau, kaip, panaudojant paslaptingas Pasaulio kūrimo žinias, padėti ir esu tam pasirengusi. Būtent todėl dabar vis daugiau žmonių naudojasi transformacinio žaidimo „Sakralumo kelias“ perteikiama iš senovės atėjusia informacija, svarbia tavo sielai.
Tavo siela pasirinko gyventi šiuo laiku, o tai reiškia, kad tu turi visus vidinius klodus, būtinus perėjimui į naują gyvenimo etapą. Ir jei tu skaitai šias eilutes, tu žinai, kur kreiptis. Tu esi teisingame kelyje! Sveikinu tave! Gerovės ir iki susitikimo!
 
Su meile ir pagarba Jums visiems.
Svetlana Radiul
Naujosios sąmonės transformacinių žaidimų ir energetinių praktikų  meistrė

Žaidimo registracija: 
https://docs.google.com/forms/d/19h8vMCAu9dob4yv0WScaw8MPlC7oSXx3sJ5384Xv_cw/edit  

Panašūs straipsniai:

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/o-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-isties-veikia-tikiu-alyvos-kvepia
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-%E2%80%93-paslaptinga-galimybe-
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-dabar-labai-aiskiai-zmogui-parodoma-kad-kiekvienas-esame-savo-gyvenimo-kurejas

  

Reklama