Svetlana Radiul: jei tu kažkuo nepatenkintas – pradėk veikti
  NAUJIENOS

Svetlana Radiul: jei tu kažkuo nepatenkintas – pradėk veikti

Kategorija:

Miestas:
Ar jūs taip pat pastebėjote, kad pastaruoju metu padaugėjo nepatenkintų žmonių? Įsivaizduoju, kiek žmonių dabar ims teisintis ir sakyti: „Juk dabar pasaulyje tokia padėtis: koronavirusas, karantinas, ekonominė krizė ir pan.“ Liaukitės! Visiškai atsakingai galiu pasakyti, kad priežasčių būti nepatenkintu, buvo ir anksčiau užtektinai.
 
Tačiau dabar ne apie tai. Skaitykite labai atidžiai, ką dabar noriu pasakyti.
 
 Ir taip, kodėl tu blogai gyveni?
 
Paprastai, kai mano klientai pradeda skųstis savo viršininkais, man tai reiškia, kad jie prastai atlieka savo darbą. Į tai jie atsako pasipiktinimu: „O tu žinai, kiek man moka?!“ Tarkime, žinau. Tačiau visiškai nesuprantu, ką tu tame darbe darai.
 
Manau, viskas paprasta: nepatinka – nedirbk. Ir taip visame kame.
 
Blogai tau gyventi su žmogumi – išsiskirk. Blogai su tavimi elgiasi verslo partneriai arba viršininkai – keisk darbą. Netinka suknelė – atiduok draugei, pažįstamai, kuriai ji tiks. Blogai miegi – pasirūpink savo dvasine būsena. Blogai jautiesi – gydykis. Tau blogai gyventi toje šalyje – išvažiuok. Daryk, o neverkšlenk.
 
O jei tu nieko nedarai ir nieko nekeiti – vadinasi, tau gerai. Būk sau sąžiningas – tau gerai. Tau gera verkšlenti. Gera skųstis. Gera kentėti. Gera būti auka. Gera, kad kiti užjaustų. Gera, kad kiti už tave nuspręstų ir padėtų. Gera nieko nedaryti su savo gyvenimu. Ramu. Nuspėjama. Tai tavo komforto zona. Tavo komforto zona – būti mėšle. Tai reiškia, kad tu dar nepasiekei dugno.
 
Visame tame yra prasmė. Pati didžiausia gyvenimo prasmė. Jei tu ne auka, tai kas tu? Jei tu nesiskųsi, tai ką tu darysi? Juk tada teks daryti. Jei išnyktų prasmė: „Man nepakeliamai sunku, bet aš nešu savo kryžių, nes tai mano likimas“, kas tada liktų? Kur tu eisi be savo kryžiaus? Kaip tu apskritai be jo gyvensi?
 
Nespręsti – taip pat sprendimas. Nekeisti – taip pat pasirinkimas. Jei tu tai renkiesi, būk su tuo, pripažink tai, gauk bonusą, mėgaukis tuo. Tik nesuk kitam smegenų. Jis neprivalo žaisti tavuosius žaidimus.

Pripažink sau: tu ten, kur nori būti. Ir tai tiesa.

Jei tu vis dėl to pasirengęs veikti, tau čia:

https://docs.google.com/forms/d/19h8vMCAu9dob4yv0WScaw8MPlC7oSXx3sJ5384Xv_cw/edit  

Su meile ir išmintimi
Svetlana Radiul
Naujosios sąmonės transformacinių žaidimų ir energetinių praktikų  meistrė

Panašūs straipsniai:
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-mes-atsidureme-ypatingame-periode-%E2%80%93-tai-epochu-kaita-
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/o-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-isties-veikia-tikiu-alyvos-kvepia
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-%E2%80%93-paslaptinga-galimybe-
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-dabar-labai-aiskiai-zmogui-parodoma-kad-kiekvienas-esame-savo-gyvenimo-kurejas
 

Reklama