NAUJIENOS

Šventiška Vasario 16-oji Pociūnėliuose

Kategorija:

Miestas:
Pociūnėlių miestelyje Vasario 16-oji šiemet paminėta kukliai, bet šventiškai. Miestelio bendruomenės atstovai dalyvavo didelės Lietuvos valstybinės vėliavos, papuošusios Pociūnėlių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios laukinę sieną, šventinime.

Vidurdienį prie bažnyčios sugiedota „Tautiška giesmė“. Lietuvos trispalvę, papuošusią bažnyčią prieš pat Vasario 16-ąją, pašventino Pociūnėlių parapijos klebonas Kęstutis Švabinskas. Jis ne tik pašventino vėliavą, bet ir išreiškė viltį, kad ši vėliava primins miestelio žmonėms, jog turime gyventi vieningai, padėti vieni kitiems. Miestelio bendruomenės atstovus Lietuvos valstybės atkūrimo proga šiltai pasveikino Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, stiprios sveikatos palinkėjo Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė. Dainą apie Lietuvą susirinkusiesiems padovanojo Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistė Genovaitė Vorienė ir pociūnėlietė Gabija Koryznaitė, gitara pritarė Lukas Jučas.Idėja Pociūnėlių bažnyčią, o kartu ir patį miestelį papuošti Lietuvos vėliava kilo Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistei Aušrelei Sereikienei. Ji sakė: „Reikėjo simbolio, kuris vienytų mus visus, leistų pajusti šventinę nuotaiką. Po ta didžiule vėliava lyg esame visi kartu, nesijaučiame vieniši, net ir užsidarę savo namuose. Visą šventinį laikotarpį – nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios – vėliava puoš miestelį, džiugins mus ir svečius.“ Lietuvos valstybinę vėliavą įsigijo Pociūnėlių miestelio bendruomenė.

Lietuvos vėliavos šventinimu pociūnėliečiai paminėjo šventinio laikotarpio, kuris prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir tęsiasi iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, pradžią.

Roma Buivydienė

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama