NAUJIENOS

Sveikino Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos bendruomenę su gražiu jubiliejumi

Kategorija:

Miestas:

Spalio 9 d. Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos bendruomenė paminėjo gražią sukaktį – mokykla šiemet skaičiuoja 20-uosius veiklos metus.

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sveikino mokyklos bendruomenę, linkėjo ilgų gyvavimo metų, kūrybingo darbo, gausaus būrio gabių mokinių.
„Linkiu, kad mokykloje niekada netrūktų vaikų, kad jiems čia būtų gera, ateitų su šypsena, išeitų su dar didesne šypsena“, – kalbėjo meras A. Tenys.
Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius džiaugėsi, kad mokykla puikiai tvarkoma ir vaikai noriai vežami iš visų rajono pakraščių.
„Dėkojame už ryžtingą ir be galo nuosekliai einamą kelią“, – apie mokyklos veiklą kalbėjo vicemerė S. Bernotienė. 
Bendruomenę sveikino ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas kanauninkas Zenonas Degutis.
„Neišsenkančios meilės, per meilę ateinančių didelių ir svaigių atradimų ir didelio džiaugsmo“, –  linkėjo dekanas Z. Degutis.  
Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos direktorė Janina Gendvilienė susirinkusiems svečiams pristatė mokyklos kūrimosi istoriją, nuveiktus darbus bei ateities planus.
„Mes turėjome vieną tikslą – kad vaikas būtų laimingas mokykloje. Buvo trys svarbūs uždaviniai: žinių kokybė, informacinės technologijos ir meninis ugdymas“, – prisiminimais dalinosi direktorė.
Šventėje Savivaldybės meras A. Tenys įteikė Padėkos raštus: 
Janinai Gendvilienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos direktorei, – už iniciatyvumą ir kūrybišką vadybinę veiklą;
Eugenijai Gailienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, – už aktyvią pedagoginę ir vadybinę veiklą;
Danguolei Jautakienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai, – už ilgametį ir kūrybišką pedagoginį darbą bei aktyvią veiklą kuriant mokyklos įvaizdį;
Eugenijai Kriauzienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos muzikos mokytojai, – už sėkmingą mokinių meninį ugdymą ir nuoširdų pedagoginį darbą; 
Virginijai Raudonienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai, – už ilgametį kūrybingą pedagoginį darbą ir didelį dėmesį lietuviško žodžio puoselėjimui ugdant mokinius;
Reginai Stonienei, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos anglų kalbo mokytojai, – už ilgametį ir kūrybingą pedagoginį darbą.
Savivaldybės vadovai Kazimiero Jagmino pradinei mokyklai padovanojo 5000 litų dovanų čekį. 
Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai Virginai Zaksienei įteikė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio padėkos raštą.
Lietuvos Respublikos seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėkos raštu buvo apdovanota Jūratė Anužienė, Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos vyriausioji virėja.
Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštais taip pat buvo apdovanoti šie Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos pedagogai ir darbuotojai: Jolanta Bagdonienė, Gražina Lukoševičienė, Pijus Ružinskas, Ingrida Burbienė, Giedrė Bubokienė, Birutė Mitrienė, Skaidrutė Jokubauskienė, Angelė Purkarienė, Danutė Metrikienė, Jolanta Jomantaitė, Janina Černiauskienė, Aleksandra Ereminienė, Lina Kvedarienė, Lijana Venckuvienė, Alvina Mažeikienė.
Iškilmingą renginio nuotaiką kūrė Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos mokinių meninė programa.

www.mazeikiai.lt


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikamsReklama