NAUJIENOS

Sveikinimai 90-ojo jubiliejaus proga Elenai Lopsienei

Kategorija:

Miestas:

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis bei Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis liepos 29 dieną apsilankė šilutiškės Elenos Lopsienės namuose. Senjorai skirti sveikinimai jubiliejinio – 90-ojo – gimtadienio proga.

E. Lopsienė labai džiaugėsi sulaukusi garbių svečių ir jiems papasakojo savo gyvenimo istoriją. Džiaugsmą gyvenimui spinduliuojanti senjora savo pasakojimą pradėjo liūdna gaida: „Mano gyvenimas nebuvo geras, užaugau neturtingoje šeimoje“. Elena pasakojo, kad jau vaikystėje teko sunkiai dirbti. Ji ganydavo karves, vėliau išėjo tarnauti. Šeima jų buvusi negausi, moteris turėjo vieną brolį ir vieną seserį.

Nelepino E. Lopsienės gyvenimas ir ištekėjus. Kartu su vyru Algirdu ji dirbo Šilutės durpyne, vėliau lentpjūvėje, mokykloje ir pieninėje. „Tik kai išėjau į pensiją, mano gyvenimas palengvėjo. Dabar galiu pasakyti, kad gyvenu laimingą ir ramų gyvenimą“, ­– atviravo Elena. Ji gerai jaučiasi, yra puikios nuotaikos ir didelės sveikatos problemos nekankina. Senjora vis dar labai daug vaikšto, bendrauja su draugėmis, eina į bažnyčią ir džiaugiasi artimųjų dėmesiu bei meile. Su vyru Algirdu ji susilaukė keturių vaikų – Petro, Aldonos, Birutės ir Algirdo. Savo dėmesį šiuo metu Elenai dovanoja 13 anūkų, 16 proanūkų ir vienas proproanūkas. „Labai džiaugiuosi, kad dar vienas mano proproanūkas yra pakeliui į pasaulį“, – išdidžiai sakė jubiliatė.

Komunikacijos skyrius


Reklama