NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Svečiai iš Baltarusijos Visagine

Kategorija:

Miestas:
Kovo 2 d. Visagine viešėjo laisvosios ekonominės zonos „Vitebsk“ administracijos atstovai. Svečiai susitiko su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais, verslininkais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes.
Merė Dalia Štraupaitė šiltai pasveikino susirinkusiuosius ir papasakojo apie mūsų savivaldybę. Ji nuoširdžiai palinkėjo susirinkimo dalyviams produktyvaus bendravimo ir bendrų ateities planų. Paskui svečiams buvo pristatytas naujas filmas apie Visaginą, demonstruojantis Visagino visapusiškumą, daugiatautiškumą ir patrauklumą. 9 min. trukmės Visaginą pristatantis filmas buvo sukurtas Visagino savivaldybės administracijos užsakymu.
Svečiai padėkojo už kvietimą ir šiltą priėmimą, pasidžiaugė tuo, kad atvažiavo į mūsų miestą, kuris sužavėjo juos savo gamtos grožiu ir žmonių nuoširdumu. Jie taip pat pristatė susirinkusiesiems trumpą pranešimą. Laisvoji ekonominė zona (toliau LEZ) „Vitebsk“ – tai ūkinei, komercinei ir finansinei veiklai skirta teritorija, kurioje įstatymu nustatytos ypatingos ekonominės ir teisinės ūkio subjektų funkcionavimo sąlygos. Tai viena iš tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo formų.Čia Baltarusijos ir kitų valstybių įmonės gali naudotis išvystyta infrastruktūra ir išskirtinai palankiomis ekonominėmis bei teisinėmis sąlygomis. Įmonėms taikomi lengvatiniai mokesčių tarifai bei įvairi pagalba.Per 18 LEZ „Vitebsk“ egzistavimo metų buvo padaryta nemažai. Tarp 36 LEZ „Vitebsk“ rezidentų (zonos įmonių) yra energetikos, tekstilės, farmacijos, baldų, chemijos, metalo apdirbimo, elektronikos, statybos, apdirbamosios, mašinų gamybos ir maisto pramonės įmonės.Zonos įmonėse dirba apie 10700 darbuotojų.
Susitikimo dalyviai ilgai ir aktyviai diskutavo apie bendradarbiavimo galimybes, dalijosi veiklos patirtimi. Susitikimo pabaigoje svečiai pakvietė Visagino savivaldybės atstovus bei verslininkusį investuotojų forumą, kuris įvyks š. m. gegužės 10–11 d. Vitebske.
 
 
Svetlana Starinskaja
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama