NAUJIENOS

Svarbu gyvenime yra ne tik gauti, bet ir duoti

Kategorija:

Miestas:

Janapolės pagrindinės mokyklos 7-8 klasių mokiniai dalyvauja Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto TAPK programoje „Tu ir aš – kartu mes galia“, skirtoje savarankiškai veiklai ugdyti ir šiai veiklai aktyvinti.

         Viename iš seminarų mus supažindino su situacija, aptarėme kur ir kaip gali pasitarnauti savanoriai. Moksleiviai pagal pačių  pageidavimą pasiskirstė į grupes, kurios organizuos praktinę veiklą pasirinktoje srityje. Beveik visi vienbalsiai pasirinkome socialinę sritį. Tai yra vienišų senelių globa, bendravimas su tėvų globos netekusiais vaikais ir našlaičiais bei pagalba vaikams, augantiems padidintos rizikos šeimose.

         Lapkričio 8 dieną po pamokų aplankėme buvusį mūsų mokyklos mokytoją Antaną Karnuševičių, padėjome jam susitvarkyti kiemą, nugrėbėme lapus ir nuvežėme juos. Mokytojas labai džiaugėsi, o labiausiai džiaugėmės mes, kad padarėme tikrai gerą darbą.

        Lapkričio 9 dieną išvykome į Telšių vaikų globos namus. Ten mes lankėme pačius mažiausius. Iš pradžių buvo labai nedrąsu, bet po truputį pradėjome žaisti su vaikais. Mes su jais piešėme, žaidėme su mūsų atvežtais žaislais, nešiojome juos, tiesiog draugavome. Kaip skaudėjo širdį, kai mažyliai prie mūsų glaudėsi, vaikščiojo įsikibę į ranką.

        Supratome labai svarbų dalyką – kaip svarbu gyvenime yra ne tik gauti, bet ir duoti.

 

Gintarė Kniuraitė

 


Reklama