NAUJIENOS

Šv.Pranciškaus onkologijos centras – vilties uostas

Kategorija:

„Jeigu tu sergi, žinok, esi ne vienas, skausmo ir kančios prislėgtas! Ateik, drauge mokysimės įveikti ligą ir žengti nauju keliu“, - tokiais žodžiais į visus, sergančiais vėžiu, kreipiasi Šv.Pranciškaus onkologijos centro kūrėjai.

 

Rugsėjo 20 dieną Klaipėdoje duris atveria Šv.Pranciškaus onkologijos centro Informacijos ir meno terapijos dienos centras, kuris, pasak centro direktorės Aldonos Kerpytės, tarsi uždega švyturį krante tiems, kuriuos liga tarytum jūroje paklaidino, ir kviečia kartu plaukti į vilties uostą: nurimti, rasti viltį ir priimti naują savo gyvenimo kelią.

 

Ligoniams ir jų artimiesiems centre padės Mažesniųjų brolių ordino šv.Kazimiero provincijos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliai, psichologai, socialiniai darbuotojai, informacijos specialistai, meno terapeutai, savanoriai ir vėžio ligą įveikę žmonės.

Centras rengs ir leis leidinius, kurie suteiks informacijos apie onkologinius susirgimus, jų gydymo būdus, dvasinę, psichologinę pagalbą, socialines paslaugas. Centre bus teikiama ir papildomos terapijos – muzikos, dailės, šokio ir kiti dalykai, suteikiantys teigiamų emocijų, padedančių įveikti stresą, gerinančių fizinę ir dvasinę sveikatą.

Visas šias paslaugas centras teiks nemokamai.

Centro atidarymas prasidės 15 val. padėka Dievui – Šv.Mišiomis Šv.Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje.

 

Parengė

Genovaitė Paulikaitė 


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama