NAUJIENOS

Susitikime kalėdinėje šventėje

Kategorija:

Miestas:
Kartą šimtamečio žmogaus paklausė:
– Kaip tu gyveni?
Jis pagalvojo ir atsakė:
– Dabar tai gyvenu gerai, bet nežinau, kaip bus senatvėje...
Apie tokį  pozityvų požiūrį į gyvenimą ir save, apie savo trūkumus, kuriuos pamilus jie gali tapti ir privalumais, apie pozityvumo energijos paieškas, apie  energetines suaugusiems ir vaikams mūsų leidyklos knygas, skirtas savianalizei, skatinančias mąstyti, mylėti („Vaistažodžiai“, „Tu vienintelis esi“, Ateitis – tai mintis“, „Prisijaukinti stebuklai“ ir kt.) mes ir kalbėsime, bendrausime
Kalėdinėje „Trijų žvaigždučių“ leidyklos šventėje, kuri įvyks gruodžio 18 d. Lietuvos „Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2) 14–18 val.
Atėję į Šventę visi galės įsigyti autorines Jeronimo Lauciaus knygas su rašytojo autografu. Juk vėl atgimsta sena, bet labai graži ir prasminga tradicija – šv. Kalėdų proga dovanoti knygą.
Sužinoję apie rašytojo, lektoriaus vedamus energetinius seminarus, galbūt suderinsite ir seminaro datą, gausite metodinę medžiagą.
Šventėje laukiami visi „Mano krašto“ skaitytojai, su kuriais, tikiuosi, bendrausime ir ateinančiais metais.
     Pozityvumas – tai energija, sveikata, galimybės. Dalinkimės juo, kaip duona.
Kalėdinės šventės – geriausia proga ieškoti naujovių, užprogramuoti save naujomis svajonėmis. Kaip žinia, Kalėdinės svajonės pildosi ypatingai gausiai.
Būčiau dėkingas, jei apie dalyvavimą praneštumėte tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com. Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt.
 
Linkėdamas šventinės nuotaikos –
rašytojas pozityvistas, lektorius Jeronimas Laucius
 
 

Reklama