NAUJIENOS

Susitikimas su Tiberiados bendruomenės nariais

Kategorija:

Miestas:
Balandžio 27 d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje svečiavosi Tiberiados bendruomenės vyresnysis brolis Lietuvoje Ivanas. Drauge su juo lankėsi šios bendruomenės įkurtos šv. Damijono jaunimo maldos grupės nariai – lietuvaitės Indrė ir Barbora bei latvis Gunars. Prisijungimas prie šv. Damijono jaunimo – galimybė tapti Kristaus draugu, gyvuoju Bažnyčios akmeniu, stengtis, kad ji taptų tokia graži, kokią ją įsivaizdavo Kristus.Šie jaunuoliai Baltriškių bendruomenę pažįsta jau seniai, todėl liudijo apie jos veiklą. Maldos grupelės nariai pasidalino savo tikėjimo kelionės atradimais. Brolis Ivanas kvietė gimnazistus dalyvauti Tiberiados bendruomenės organizuojamose stovyklose, ypač tarptautinėje stovykloje ,,Aš ieškau savo brolio“.  Šias metais vyks jau trečioji tokia tarptautinė stovykla. Pirmoji ir antroji vyko Belgijoje, na o 2022 m. stovykla vyks Lietuvoje, liepos 4-10 dienomis Baltriškėse, Zarasų rajone. Tai stovykla, kurioje jauni žmonės (16-30 metų) iš skirtingų perspektyvų nagrinės brolystės tema. Dalyvių lauks malda, įvairūs mokymai, užsiėmimai, bendrystė, pažintis su jaunais žmonėmis iš viso pasaulio.
Brolių apsilankymas gimnazijoje buvo neatsitiktinis - jo tikslas priminti jaunuoliams, kad, nepaisant iššūkių, dabartinių įvykių pasaulyje broliškumas ir meilė, į kurią mus kviečia Dievas, yra įmanomi ir turi būti siektini. Brolis Ivanas, Indrė, Barbora ir Gunars yra didesnės Misijų grupės dalis. Kiti nariai yra išvykę į Latviją, Lenkiją, Estiją. Ten taip pat kviečiama į tarptautinę stovyklą bei pristatoma Tiberiados bendruomenės brolių veikla. Gimnazistai sužinojo, kad grupė, esanti Lenkijoje, ne tik pristato stovyklą, bet savanoriauja maisto ir būtiniausių daiktų paskirstymo ukrainiečiams punkte.
Tiberiados bendruomenės broliai tikisi, kad ši jų misija paskatins jaunuolius apsilankyti Baltriškėse ir ten gražios gamtos apsuptyje rasti, kuo pamaitinti savo tikėjimą.

 
Inga Zabulienė
tikybos mokytoja
 
 

Reklama