NAUJIENOS

Susitikimas su Pasaulio lietuve – Australijoje gyvenančia rašytoja ir vertėja Akvilina Cicėnaite

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 3 d., penktadienį, 13 val. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks susitikimas su Pasaulio lietuve – Australijoje gyvenančia rašytoja ir vertėja Akvilina Cicėnaite.

Akvlina Cicėnaitė Charles gimė Vilniuje, baigė literatūros teorijos magistro studijas Vilniaus universitete ir religijų studijų doktorantūrą Velingtono Viktorijos universitete, dirbo reklamos ir komunikacijos srityse. Yra rašytoja, vertėja, šešių knygų autorė. Šiuo metu gyvena Sidnėjuje.
Akvilina Cicėnaitė debiutavo knygomis paaugliams. Jos romanas „Niujorko respublika“ laimėjo IBBY Lietuvos skyriaus premiją už geriausią realistinės prozos kūrinį ir leidyklos „Alma Littera“ 2014 metais skelbto Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso finalą, išrinktas į 2015 m. kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, pateko į Metų knygos penketuką. Kitos jos knygos paaugliams: „Viskas apie mano šeimą“, „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ (įtrauktos į Metų knygos penketukus), „Kengūrų slėnio paslaptis“ ir „Raudonosios uolos prakeikimas“.

2017 m. leidykloje „Alma Littera“ išleista pirmoji jos knyga suaugusiems – romanas „Tylos istorija“.

Renginį remia Lietuvos kultūros taryba (https://www.ltkt.lt/)

Jūratė Genytė
Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka / Pasvalys Marius Katiliškis Public Library


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama