NAUJIENOS

Susitikimas su Broliu Benediktu

Kategorija:

Miestas:

 

,,Gal tereikia šypsenos, trumpučio apsilankymo ar paprasčiausiai kam nors pakurti krosnį, atnešti anglių, aklam žmogui parašyti laišką, paskaityti – tai smulkmenos, taip, mažmožiai, tačiau tai – meilės darbai. Yra daug žmonių, galinčių  nuveikti didžių dalykų, bet mažai kas nori padaryti mažų“.  Motina Teresė.

Tačiau  maži darbai išauga į didelius. Mes, Rusnės savanoriai,  parėmėme gražią misiją: padėjome surinkti lėšų Šv. Pranciškaus onkologijos centro satybai. O balandžio 24 dieną sulaukėme svečio – brolio Benedikto. Tai buvo graži etikos pamoka, kaip atrasti savo pašaukimą.

Brolis Benediktas kalbėjo apie dvasinę paramą onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, pagalbą priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų turintiems žmonėms. Papasakojo apie savo indėlį skatinant savanorišką veiklą Lietuvoje. Jo iniciatyva organizuojamas ,,Vilties bėgimas“  paskatino ir mus prisidėti prie šios akcijos.

,,Žmogaus buvimą apsprendžia keturi dalykai:  santykis su gamta, santykiai su pačiu savimi,  pagalba artimui, santykis su Dievu“, - tokiais žodžiais su mumis atsisveikino brolis Benediktas.

Ačiū Jam už galimybę pažinti save.

Jolita Švagždienė


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama