NAUJIENOS

Susipažinkite su didžiausiu viešbučiu Trakuose

Kategorija:

Miestas:
Trakai garsėja ne tik savo pilimi ir nuostabia gamta, bet ir SPA procedūromis. Vienas iš garsiausių ir populiariausių viešbučių šiame rajone – „Trasalis Resort & SPA“. Arti ežero įsikūręs viešbutis Trakuose stebina savo paslaugų kokybe. Nusprendus pailsėti Trakuose, Jūsų poilsį lydės pirčių, sveikatinimo procedūrų, sūkurinių vonių bei kiti malonumai, kurie garantuos puikią savijautą.
Pirtys ir vandens pramogos. Apsilankę šiame vandens pramogų ir pirčių komplekse galėsite mėgautis sūkurinėmis voniomis, vandens kaskadomis, baseinu primenančiu upę, jūros bangomis bei „Aqua“ baru, o pirčių mėgėjai gali mėgautis sauna, garine, turkiška ir rusiška pirtimis. O tie kas yra išsiilgę ekstremalesnių potyrių gali čiuožti 13,30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais. Vandens pramogomis vienu metu gali mėgautis iki 150 žmonių.
Restoranas. Viešbutyje įrengtame dviejų aukštų restorane, maistu gali mėgautis iki 150, terasoje iki 48 svečių. Restorano lankytojai gali mėgautis europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalais, o žvelgdami pro restorano langus, lankytojai gali gėrėtis gražiu kraštovaizdžiu ir taip pasijusti esantys arčiau gamtos. Viešbučio restorano maistu gali mėgautis ne tik viešbučio gyventojai.
Žiemos sodo restoranas. Šis restoranas įrengtas po stikliniu skliautu, kurio dėka kiekvieną dieną galima mėgautis šiltais saulės spinduliais, o vakare – jaukia žibintų šviesa. Restoranas talpina iki 100 svečių.
Pramogos. Čia yra įrengta modernaus dizaino boulingo ir biliardo salė, kurioje yra 6 takeliai ir 6 biliardo stalai. Sportuojantys poilsiautojai džiaugiasi, kad poilsio kompleksas skiria ypatingą dėmesį savo klientams ir turi įsirengę sporto klubą tiems, kurie propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Šiame sporto klube rasite reikalingiausius treniruoklius bei profesionalius trenerius.
Viešbutis. „Trasalis – Trakai Resort & SPA” – didžiausias viešbutis Trakuose. Čia yra 103  kambariai, o vienu metu gali gyventi iki 250 svečių. Poilsiautojai gali rinktis iš 2 gerai įrengtų apartamentų, 4 liukso klasės, 6 verslo klasės ir 91 standartinių kambarių. Viešbučio svečiai gali naudotis kondicionieriais, internetine prieiga, žiūrėti 27 kabelinės televizijos programas, o savo automobilius svečiai gali palikti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.
Pramogoms ir apgyvendinimui, poilsio komplekse Trasalis, kaina tikrai nėra didelė, todėl sau tinkamą pasiūlymą ras kiekvienas. Tad iš visos širdies siūlome pasimėgauti nakvyne Trakuose apsistojant viešbutyje „Trasalis – Trakai Resort & Spa“. Todėl jei dar svarstote ar verta keliauti į Trakus ir čia pailsėti, tai galime drąsiai teigti, kad verta!

Reklama