NAUJIENOS

Susipažinkime: mano vardas Maja

Kategorija:

Miestas:

 

Man labai malonu, kad Jūs skaitote šį mano laišką. Taigi, mano vardas Maja. Tokį vardą man davė būsimoji šeimininkė, kuri ketina mane pasiimti po poros savaičių. Ne, aš jau didelė ir savarankiška. Tik mano būsimoji šeimininkė į kelionę išvažiuoja. Matyt, manęs į tą kelionę negali pasiimti. Šiaip, aš nieko prieš su ja pakeliauti kartu. Manau, ji irgi tam neprieštarautų. Ech, tos sąlygos ir galimybės, į kažkokius rėmus įspraudžiančios žmones!..

Tiesa, tos savo šeimininkės dar nemačiau, bet širdis sako, kad ji man bus gera. Va, prieš porą savaičių mano broliuką išsinešė. Visai netoli, tik per kelią. Kartais mudu mintimis pabendraujame, nes susitikti mūsų neleidžia. Sako, kad gyvena gerai, kad kad gyvena kambaryje, kad  lovoje miega. Nelabai žinau, kas ta lova, bet tikiuosi, artimiausiu metu sužinosiu.

Vakar nugirdau, kad ir aš gyvensiu kambaryje, kaip mano brolis. Tad nutariau išsiaiškinti, kaip tas kambarys atrodo. Ir kai tik atsidarė durys, visu greičiu nėriau vidun. Na, nieko ypatingo. Pirmiausia kažkokie ilgauodegiai ūsuoti padarai ant manęs pradėjo šnypšti. Paskui vienas neištvėrė ir pasileido bėgti. Aš iš paskos. Smagumėlis!..O čia dar vienas metėsi nuo manęs bėgti. Net nebesusivokiau, kurį man čia pirmiausia vytis. Nė nepajutau, kaip atsidūriau priešais didelį rudą su balta apykakle mėlynakį padarą. Jis irgi su ilga uodega ir ūsais. Jau norėjau klausti, ko jis nuo manęs nebėga, o jis pakėlė leteną ir šmaukšt man per nosytę. Ir dar sumurmėjo: „Dink, kol su nagais nepervažiavau“. Nesiginčijau. Moviau prie durų, pro kurias buvau įsmukusi. Tad vakarykštė mano pažintis su kambariu baigėsi. Liko viltis, kad mano naujoji šeimininkė tų ūsuotų-uodeguotų, grasinančių su nagais per nosį pervažiuoti neturės.

O prie kambario pratinuosi. Šįryt, kai tik durys atsidaro, aš šmaukšt, ir viduje. Ir tie ūsuotieji-uodeguotieji darosi draugiškesni, nebebėga. Tad jei mano naujoji šeimininkė labai norės turėti ir ūsuotą-uodeguotą, manau, labai neprieštarausiu. Pasirodo, ir su jais galima susidraugauti. Žinoma, man vienai geriau, bet...

O šį laišką rašau todėl, kad šeimininkų labai laukia dar trys mano sesutės. Joms, kaip ir man, jau yra du mėnesiai. Jos labai mielos, žaismingos, mylinčios ir ieško jas mylinčių šeimininkų, su kuriais galėtų kartu kambaryje gyventi, kartu eiti pasivaikščioti, pažaisti, nes mums labai patinka įvairūs žaidimai. Gal net ir kartu miegoti. O kodėl gi ne? Gal ne lovoje, gal šalia. Mes labai tikimės, kad jiems visos patiksime. Na, nuotraukoje aš kiek esu išsigandusi, nes taip aukštai buvau atsidūrusi pirmą kartą. Mama mūsų – taksiukė Dina, tėtis... Na, nežinau, bet visi sako, kad mes visos esame mamos kopijos.

Taigi dėl sesučių skambinkite: 8 688 29679.

Jus mylinti Maja.


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama