NAUJIENOS

Šunų parodoje Plungėje – per 500 dalyvių

Kategorija:

Miestas:
Liepos 15 ir 16 dienomis Plungėje vyko kasmetinė tradicinė, jau XXI šunų paroda „Gintarinė Žemaitija 2017“, atnešusi daug džiugių akimirkų ne tik mažiesiems plungiškiams, bet ir gyvūnus mylintiems suaugusiems.
Minėtomis dienomis plungiškiai žingsniavo į Plungės parką, kur žirgyno stadione ir parko teritorijoje galėjo išvysti pačių įvairiausių šunų veislių atstovų. Parodoje sulaukta daugiau nei 500 dalyvių, tarp jų – 56 Plungės šunų mylėtojų klubo nariai. Beje, renginyje buvo galima pamatyti kelių iki tol Plungėje nematytų veislių atstovus. Tai Česapyko įlankos retriveris, ilgaplaukis Pirėnų aviganis, Kišu šuo.
Apie pusė dalyvių atvyko iš užsienio – Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, kitų šalių. Nemažai teisėjų taip pat buvo ne lietuviai. Augintinius vertino keturi iltalai, du baltarusai, Rusijos, Švedijos, Suomijos teisėjai.
Įdomu, kad abi dienas gražiausiu parodos šunimi išrinkti Lietuvoje gyvenantys keturkojai. Pirmąją dieną ši nominacija atiteko Maltos bišonų veislės šuniui, antrąją – Čiau čiau veislės atstovui.
Nemažai dėmesio renginyje skirta mažiesiems plungiškiams. Vaikų palapinėje su jais žaidė, spalvino, bendravo dvi klubo savanorės Plungės šunų mylėtojų klubo savanorės. Papildomus apdovanojimus nugalėtojams įteikė ir Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas.
 
 
„Plungės žinių“ informacija
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama