NAUJIENOS

Su svečiais iš Vokietijos aptartos jaunimo politikos aktualijos

Kategorija:

Miestas:
Š. m. rugsėjo 3 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Vokietijos: Brandenburgo žemės jaunimo reikalų koordinatoriai, Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos atstovai, jaunimo organizacijų sąjungos vadovai. Vizito metu aptartos Lietuvos ir Vokietijos jaunimo politikos aktualijos.
Svečius sutikęs Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas pristatė tris pagrindinius Tauragės jaunimo politikos prioritetus: savanorystę  skatinantį projektą „Perženk liniją“, verslumo ir lyderystės skatinimo projektą „Creativity Lab“ ir ypač vokiečių delegacijos atstovus sužavėjusį projektą „Globali Tauragė“, kuris galimybes gyventi ir kurti Tauragėje pristato ne tik jau išvykusiems, bet ir čia, mūsų krašte,  gyvenantiems ir besimokantiems jauniems žmonėms.
Susitikime su svečiais iš Vokietijos taip pat dalyvavo Lietuvos jaunimo reikalų koordinatoriai iš Kauno ir Alytaus, atstovai iš Birštono savivaldybės, Lietuvos moksleivių sąjungos  ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos.
Susipažįstant ir analizuojant abiejų šalių patirtis, aptariant bendradarbiavimo galimybes bei rekomendacijas kuriant pagalbinę priemonę jaunimo tarybų veiklai įgyvendinti, kartu su tauragiškiais lankytasi Tauragės atvirame jaunimo centre. Čia savo veiklą pristatė Lietuvos moksleivių sąjungos Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro vadovas bei  „Žinau ką renku“ iniciatyvos atstovai Tauragėje.
Vizito, kurį organizuoja Jaunimo  reikalų departamentas prie SADM, bendradarbiaudamas su Tauragės rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Kretingos rajono savivaldybėmis tikslas – užtikrinti specialistų, dirbančių su jaunimu, jaunų žmonių iš Lietuvos ir Brandenburgo pasikeitimą patirtimi, analizuojant gerąsias praktikas bei  jaunimo dalyvavimo ir įgalinimo vietos lygmeniu temą.
 
 
nesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama