NAUJIENOS

Su medikais aptartos sveikatos priežiūros įstaigose kylančios problemos

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 30 d. Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė susitiko su Mažeikių rajono gydymo įstaigų vadovais. Tokie susitikimai organizuojami kartą per metų ketvirtį, juose sprendžiamos gydymo įstaigose iškylančios problemos ir pateikiama vadovams aktuali informacija.
Susitikime dalyvavo vadovai iš gydymo įstaigų – Mažeikių ligoninės, Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro, Mažeikių greitosios medicininės pagalbos centro, Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro, „Šeimos sveikatos centras“, Dr. A. Biržiškos sveikatos centro, Tirkšlių sveikatos namų, „Medikvita“.Su vadovais susitiko ir Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė.
VšĮ „Mažeikių ligoninė“ Priėmimo-skubiosios pagalbos ir konsultacijų skyriaus vedėja Zina Jakštienė sakė, kad kasdien į jų skyrių kreipiasi daugybė pacientų dėl paslaugų, kurias jie gali gauti pirminės sveikatos priežiūros įstaigose, į kurias yra prisirašę. Tačiau žmonės, užuot kreipęsiį savo šeimo gydytoją, važiuoja į priėmimo skyrių dėl paprastų procedūrų – susileisti vaistų ar persirišti žaizdų. Spręsta, kaip pirminės sveikatos priežiūros centrai turėtų informuoti pacientus apie paiilgintą darbo laiką ir apie šeimos gydytojų atliekamas procedūras.
Vicemerė įstaigų vadovams sakė, kad dažnai girdinti mažeikiškių nusiskundimų dėl ilgų eilių pas gydytojus. Medikai akcentavo, kad Mažeikiuose labai trūksta gydytojų, o jaunimas baigęs mokslus nenoriai važiuoja dirbti į mūsų miestą.Mero pavaduotoja susirinkusiuosius informavo, kad rudenį planuojama pasikviesti sveikatos apsaugos ministrą ir siūlė iš anksto suformuluoti jiems aktualius klausimus.

Ryšių su visuomene skyriaus
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama