NAUJIENOS

Su linkėjimais nuo Mendeno mero ir ponų Amslerių plungiškiams

Kategorija:

Miestas:

Pas merą Audrių Klišonį lankėsi grupė plungiškių, kurie Mendeno ir Plungės partnerystės draugijos kvietimu rugpjūčio viduryje buvo nuvykę į šį Vokietijos miestą.
Mendeniečiai Ulla ir Peteris Amsleriai minėtąją draugiją įsteigė prieš kone dvidešimt metų. Organizacija yra daug pagelbėjusi mūsų kraštui ir jo žmonėms, kartu įgyvendinta nemažai įvairių projektų. Be to, mendeniečiai kiekvienais metais kviečia į svečius grupelę plungiškių. Atvykusieji aplanko miestą, apžiūri įžymiausias jo vietas, susipažįsta ir pabendrauja su vietos gyventojais.
Šįkart Mendene viešėjo tie žmonės, kurie su Mendeno ir Plungės partnerystės draugija bendradarbiauja nuo pat pirmųjų metų. Jie džiaugėsi, kad bičiulių iš Vokietijos dėka turėjo galimybę ne tik pamatyti šį miestą, bet ir pabendrauti su prieš kelis mėnesius išrinktu jo meru Martinu Wachteriu ir už kultūrą atsakingu Michaeliu Rothu.
Plungiškiai namo grįžo ne tuščiomis, o su linkėjimais ir atminimo dovanėlėmis mūsiškiam Savivaldybės vadovui A. Klišoniui nuo Mendeno mero ir nuo U. Amsler. Grupės atstovė Virginija Liutikaitė sakė: „Džiaugiamės susitikę su naujuoju Mendeno meru. Jis perduoda Jums linkėjimus ir tikisi glaudaus bendradarbiavimo. Pastebėjome, kad jų meras labai susidomėjęs Mendeno ir Plungės partnerystės draugijos veikla, jam įdomi ir Plungė, su kuria sieks sustiprinti ryšius.“
Pasak A. Klišonio, jam tokios naujienos labai malonios. Mat Mendenas yra pats pirmasis Plungės užsienio partneris, bet pastaruoju metu ryšiai su šiuo miestu nebuvo itin artimi, bendradarbiauti nelabai sekėsi. „Mendeno delegaciją visada kviečiame į Miesto šventę, bet dažniausiai mendeniečiams atstovauja ponai Amsleriai. Tad atrodytų, kad bendradarbiavimas aktyvesnis draugijos, o ne savivaldybių lygiu. Su kitais užsienio partneriais mūsų partnerystė kur kas glaudesnė, tad džiugu girdėti, kad ir vokiečiai linkę į geras permainas“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Plungės rajono savivaldybės informacija


Reklama