NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Startuoja tęstinė mokymų programa freelanceriams "Įdarbink savo hobį"

Kategorija:

Miestas:

Nepatinka maža alga, piktas bosas, rytinis eismas į darbą? Per žiemą ir pamiršti gali, kaip atrodo dienos šviesa? Su kolegomis darbe praleidi daugiau laiko daugiau nei su savo šeima?

Gali skųstis ir laukti kol magiškai kažkas pasikeis... arba imtis keisti situaciją pats. 

Su paskaita "Įdarbink savo hobį" aplankiau Alytų, Kauną, Kretingą ir Vilnių ir sulaukiau tik teigiamų dalyvių atsiliepimų, tačiau to nepakanka. Motuvacijos kažką imti ir daryti ir taip pakankana aplinkui bus. Tiesa pasakius, jos tiek daug, kad žmonės labai daug motyvuojasi, mažai - realiai kažką daro. 

Aš norėjau tai pakeisti, todėl sugalvojau tęstinę nuotolinių mokymų programą, kurios metu žmonės realiai pradėtų veikti, išsiimtų savo individualios veiklos pažymą (arba nupūstų dulkes nuo jau turimos) ir   pagaliau pradėtų dirbti tai, ką geriausiai moka ir labiausiai nori. 

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje, jų metu mokesčių klausimais dalyvius konsultuos ir kam ką kodėl ir kada mokėti reikia suprasti padės buhalteris P. Danila, teisinė konsultatė K. Šimkuvienė patars, kaip geriausia pasiruošti paslaugų teikimo sutartį bei ką daryti, jeigu klientas atsiako sumokėti pinigus,Debesyla.lt tinklaraštininkas D. Goriunovas paaiškins, kaip suskurti savo tinklaraštį bei el. parduotuvę bei paaiškins, kaip gauti 10 000 like facebooke. 

Kadangi nėra dviejų vienodų freelancerių, mokymų dalyvių kiekis bus ribojamas. Sieksime kiekvienam parodyti asmeninį dėmesį bei pateikti namų darbų užduotis susijusias su vykdamo veikla bei jam aktualiais klausimais. 

 

Plačiau apie programą - http://rastopeledos.lt/blogas/nuotolrnu/

Jurgita Raudonytė


Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama