NAUJIENOS

Startuoja projektas „Kultūros muitinė“ 2020

Kategorija:

Miestas:
Kviečiame į „Kultūros muitinės“ renginį, kuris vyks vasario 20 d. 18 val. Tauragės pilies menėse.

2019-aisiais metai startavusio projekto renginių idėjinė amplitudė siekė nuo kulinarinio paveldo tyrinėjimų iki perkusijos meistrų improvizacijų, teatralizuotų, žiūrovus įtraukiančių istorinių performansų. Šiais metais, neketiname sustoti ir kviečiame dalyvauti „Kultūros muitinės“ vardą pateisinsiančiuose renginiuose!

Vasaris - muzikos mėnuo.
Grupės “Vėlių Namai” koncertas: Baltiška audiovizualinė kelionė anapus.
„Vėlių namai“ yra Post-industrinis, ritualinis baltų tamsiojo folko projektas sukurtas 2006 m. Prahoje. Muzikoje atsispindi temos kylančios iš baltų pagonybės, mirties, vienatvės, karo ir dvasinio pasaulio. „Vėlių namai“ klausytojams leidžia išgirsti tamsesnę prigimties ir egzistencijos pusę. Dvasių takais nukeliantis į kitokį pasaulį, apgaubtą rūko ir mistikos – tai kiti namai, kurie yra anapus. Visi pasirodymai turi savo ritualinę aplinką. Apgaubti rūko, vaizdinių projekcijų, baltų smilkalų, virš 100 žvakių, gyvūnų kaulų, specialų rūbų ir makiažo ir įvairių senovės baltų ir Vidurio rytų objektų bei simbolių.
 
Kultūros muitinė – tai 5 mėnesius trunkantis renginių ciklas, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama