NAUJIENOS

Stalo teniso kamuoliukų muziejaus kolekcija Joniškyje – viena iš unikaliausių ekspozicijų

Kategorija:

Miestas:
Vasario 19 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė bei Istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskienė susitiko su stalo teniso muziejaus įkūrėju Joniškyje Romualdu ir svečių namų „Šiaurės vartai“  savininke Natalija Franckaičiais. Šeimininkai ne tik papasakojo apie teikiamas apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, bet ir aprodė unikalią per daugelį metų sukauptą stalo teniso eksponatų kolekciją.  R. Franckaičio kolekcijoje – ne tik įspūdingas skaičius pačių įvairiausių stalo teniso kamuoliukų, bet ir įvairių formų rakečių, teisėjavimo matuoklių, taurių, medalių, ženkliukų, plakatų, knygų ir įvairios rašytinės medžiagos apie stalo teniso istoriją ne tik Joniškyje, bet  ir Lietuvoje.
 
Susitikimo metu pasidžiaugta sukaupta medžiaga, aktyviai diskutuota kitais aktualiais klausimais – šiuo metu Kaune esantis Romualdo Franckaičio brolio Vinco esantis muziejus yra iškeldinamas iš esamų patalpų, todėl kalbėta apie galimybes ekspoziciją perkelti į Joniškį, organizuoti temines parodas. Taip pat diskutuota apie apleistas teritorijas Joniškio mieste, transporto eismą ir kitas problemas.
 
„Svarbu, kad unikalią stalo teniso kamuoliukų muziejaus ekspoziciją galėtų pamatyti kuo daugiau Joniškio kraštą lankančių Lietuvos ir užsienio svečių, todėl bendradarbiavimas su savivaldybės įstaigomis, atsakingomis už turizmo sektoriaus puoselėjimą Joniškyje yra būtinas“, – pažymėjo meras V. Gailius.
 
Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija
 
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama