NAUJIENOS
Apdovanoti šimtukininkai iš Pamario

Sporto savanoriams Plungėje darbų nepritrūks

Kategorija:

Miestas:

„Šiandien Plungės sportui labai svarbi data – savo veiklą pradeda dešimtoji sporto šaka – ledo ritulys“, – susitikimą su programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ dalyviais Alsėdžių vidurinėje mokykloje pradeda Plungės sporto mokyklos direktorius Kostas Petrutis, praskleisdamas savivaldybės planus Plungėje vystyti ledo ritulį ir net ledo rūmus pasistatyti. O kol jų nėra sporto savanoriai gali prisidėti ledu padengiant kai kurias aikštes. Viena jų yra ir Alsėdžiuose, tad programos dalyviai šioje sporto šakoje jau turi galimybių pasireikšti Juo labiau, kad ledo ritulio treneriu priimtas alsėdiškiams pažįstamas žmogus.

K.Petrutis, kalbėdamasis su programoje dalyvaujančiais vaikinais pabrėžė, kad savanoriavimas sporte gali peraugti ir į pajamas nešantį užsiėmimą. Norintieji gali būti siunčiami į kursus, kur jie įgys žinių, reikalingų teisėjaujant krepšinio varžybose. Iš pradžių jaunieji teisėjai galės savanoriauti teisėjaudami jauniesiems žaidėjams, o vėliau, jei gerai užsirekomenduos, jie gali būti kviečiami teisėjauti ir kur kas svarbesnėms varžyboms, apmokant už darbą.

„Žinoma, kaip ir visose srityse, taip ir sporte, viskas prasideda nuo nedidelių darbelių. Šiuo metu vyksta krepšinio varžybos. Savanorių pagalba labai reikalinga. Jie gali padėti ir salę, kuriose vyks varžybos, patvarkyti, ir žiūrovus pasitikti, ir atvykusias komandas pagloboti. Kad ir Plungė parodyti, papasakoti apie mūsų miesto praeitį, apžiūrėti miesto istorijai svarbias vietas ir objektus“, – susitikimuose su programos dalyviais Alsėdžių vidurinėje ir Plungės akademiko Jono Jucio pagrindinėje mokykloje kalbėjo Kostas Petrutis, pabrėždamas, kad veiklos savanoriaujant sporte užtenka ir vaikinams, ir merginoms. „Būtų labai šaunu, jei merginos savanorės pasekretoriautų per varžybas. Pagaliau, kad ir svečių sutikimas. Visai kita varžybų nuotaika, kai svečius ir žiūrovus pasitinka maloniai besišypsantys savanoriai,“ – sakė Kostas Petrutis, kviesdamas programos dalyvius labiau bendradarbiauti su Plungės sportininkais ir jau artimiausiu metu galbūt imtis savanoriavimo kurioje nors sporto srityje. „Savanoriavimas sporte – puikus ir laiko praleidimas. Būtų labai gražu, jei savanoriai imtųsi rengti orientacinio sporto varžybas, turistinius žygius. Žinoma, tam geriausiai tinka vasara, bet paiškylauti labai įdomu ir smagų yra ir kitais metų laikotarpiais,“ – programos dalyvius imtis savanoriavimo sporte ragino Plungės sporto mokyklos direktorius Kostas Petrutis.

 

Karolina Kaunaitė


Reklama