NAUJIENOS

Spaustuvai: nuo medienos iki metalo

Kategorija:

Miestas:

Kalbant apie tokių žaliavų kaip mediena, plastikas ir metalas apdirbimą, vienas svarbiausių įrenginių yra spaustuvas. Jį galima rasti kiekvieno meistro dirbtuvėse. Pasirinkimas platus – mašininiai spaustuvai, pasukami ir sukiojami spaustuvai, rankiniai spaustuvai, spaustuvai vamzdžiams, daugiafunkciniai spaustuvai, korpusiniai spaustuvai, spaustuvai su priekalu ir kt.

Svarstantiems, koks spaustuvas yra geriausias metalo gaminiams, UAB „Formosa CNC“ klientams siūlo tvirtus, iš plieno pagamintus spaustuvus metalui. Įmonė prekiauja tik 100 proc. patikima ir patikrinta produkcija – pasaulyje pripažintų gamintojų spaustuvai tvirtai suspaudžia metalą ir laiko jį viso darbo su juo metu. Tvirtas korpusas, sukimo mechanizmas, nesulaužomas sraigtas ir veržlė bei kitos spaustuvo detalės pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe.

Apie spaustuvų gamintojus

Spaustuvus metalui įmonei tiekia „Safeway Machinery Industry Corporation“, šioje industrijoje dirbanti nuo 1985 metų. „Safeway“ tikslas – reguliariai pristatyti tik išskirtinės pažangos produktus, nes siekiant išlikti patraukliu tiekėju klientams, būtina prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių ir didėjančių rinkos poreikių.

Profesionalūs spaustuvai metalui – UAB „Formosa CNC“.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Matykime, išgirskime, padėkime

Reklama