NAUJIENOS

Spalio 31 dieną teka Mėlynasis mėnulis

Kategorija:

Miestas:
Spalio 31 dieną stojusi pilnatis jau antroji per šį mėnesį. Reiškinys, kad per vieną kalendorinį mėnesį dangų du kartus nušviečia pilnatis, gana retas ir toks mėnulis vadinamas Mėlynuoju.

Žemės gyventojai Mėlynąjį mėnulį vidutiniškai mato kas 2,7 metų. Šių metų Mėlynojo mėnulio ypatumas – jo sutapimas su viena mistiškiausių švenčių – Helovinu.

Pilnatis nušvinta Tauro žvaigždyne ir tai nėra labai geras ženklas tiems, kas bijo pakliūti į pagundų ir išbandymų voratinklį. Taip pat per šią pilnatį daugelį gali aplankyti pranašiški sapnai. Todėl verta būti atidiems likimo ženklams.
Dar vienas šios pilnaties ypatumas – praktiškai ji bus matoma viso Žemės rutulio gyventojams. Pilnatį bus galima stebėti įvairiose laiko juostose. Paskutinį kartą toks pilnaties matymo sinchroniškumas vyko 1944 metais. NASA praneša, kad planetos gyventojai šią mėnulio pilnatį galės stebėti ne tik spalio 31-ąją, bet ir ateinančias dvi naktis.
Ir dar vienas įdomus faktas. Paprastai per metus būna 12 pilnačių. Šiais, 2020 metais, jų bus 13.
Ką mums rengia šis mistiškas pilnaties ir Helovino tandemas? Paskutinį kartą toks sutapimas vyko 1955 metais. Ką tai mums reiškia? Šiuolaikiniam žmogui toks sutapimas nereiškia nieko baisaus, tačiau ankstesniais laikais tai kėlė nemenką rūpestį. Senovės keltai, kurių to meto šventė, kaip manoma, ir buvo Helovino pradžių pradžia, labai tikėjo tokios pilnaties galia ir jos poveikiu žmogaus likimui. Jie tikėjo, kad Visų šventųjų išvakarėse į Žemę ateina piktosios dvasios ir visais būdais jas stengėsi atbaidyti, namų languose ir prie namų uždegdami Džeko žibintus. Jie tikėjo, kad pilnaties energija kelis kartus sustiprina agresyvumą ir piktąsias jėgas, kurios su didžiausiu užsispyrimu ima veržtis į žmonių namus ir gyvenimą.

O kokie pavojai slypi per šią, 2020 metų spalio 31 dienos, pilnatį? Kaip ir per kiekvieną pilnatį sustiprėja emocijos, bet manoma, kad ši pilnatis gali turėti didesnį poveikį. Konfliktai gali kilti lygiame lauke. Gali atsitikti taip, kad žmonės, tarytum pagal kažkieno komandą, užmirš savo pažadus. Gali sustiprėti ir kitų nemalonumų grėsmė.  
Per pilnatį išauga nusikalstamumas, avarijų tikimybė, kitų nuomonių netoleravimas. Emocionalūs ir jautrūs žmonės gali justi silpnumą arba priešingai – padidėjusį aktyvumą.

Per pilnatį padidėja priepuolių, infarktų, šoktelėjusio kraujospūdžio galimybė. Agresyvesni gali tapti žmonės, turintys psichikos sutrikimų.

Todėl norėdami išvengti pavojų ir apsaugoti savo artimuosius nuo nemalonumų, nevaikščiokite šįvakar prastai apšviestose vietose, kuriose mažai žmonių. Nežiūrėkite siaubo filmų ir neprovokuokite konfliktų.
Ko šįvakar nevertėtų daryti?

Per kiekvieną pilnatį neverta pradėti naujų darbų ir projektų, pasirašinėti svarbių dokumentų ir sutarčių. Per šią pilnatį reikia būti dar labiau atidesniems.

Per pilnatį rekomenduojama nevartoti alkoholio. Negalima pyktis ir aiškintis santykių. Patariama vengti tolimų kelionių. Pasistenkite nereaguoti į kritiką ir artimųjų provokacijas, nes tai neigiamai atsilieps jums ir jūsų vidinei būsenai.

O ką galima daryti per šią pilnatį?

Kadangi per bet kokią pilnatį padidėja bet kokių planų žlugimo tikimybė, šiuo periodu geriau niekur neskubėti. Astrologai pataria atsipalaiduoti, susitikti su draugais ar linksmai praleisti laiką su artimaisiais. Jei turite galimybę, pasinaudodami teleskopu ar kitu prietaisu pastebėkite mėnulį. Tačiau ir plika akimi jis bus gerai matomas bet kuriame žemės kampelyje.

Per spalio 31 d. pilnatį galite pajusti tingulį. Atsiduokite jam: pažiūrėkite gerą filmą, jei turite galimybių, nueikite į pirtį, paskaitykite knygą, skirkite laiką savo pomėgiams. Padėkokite visiems už viską, kas jums nutiko šiandien. Paleiskite nuoskaudas, atsiverkite geroms emocijoms, tegul Mėlynojo mėnulio energija pripildo jūsų gyvenimą šilumos ir gerumo.
 
Versta iš rusų kalbos
https://joy-pup.com/astrology/golubaja-luna/
pixabay nuotr.

Reklama