NAUJIENOS

Spalio 10 d. kviečia kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ II renginys

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešoji biblioteka, vykdydama kamerinių renginių ciklo projektą „TRIO: dailė+muzika+poezija“, kurio metu sujungtos trys meno sritys – dailė, muzika ir poezija, kviečia į antrąjį renginį spalio 10 d., 18 val. Renginys vyks Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“ (Vytauto g. 69, Trakai).
Programoje:
  •  „AP galerijos“ meno degustacija.
  • Muzika: Valerijus Ramoška (trimitas), Egidijus Buožis (fortepijonas).
Kamerinių renginių ciklo metu vyksta „Meno degustacijos“ – unikalūs renginiai, kuriuos organizuoja Vilniaus „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė. Žiūrovams siūlomos teminės meno degustacijos. Meno degustacijose per pusantros valandos yra parodoma ir pakomentuojama daugiau kaip 40 įvairių grafikos ir tapybos kūrinių. Meno kūriniai nesikartoja, kiekvieną kartą rodomi vis kiti, todėl net vieno renginio metu galima susipažinti su daugelio autorių kūryba. Darbai atkeliauja į galeriją iš įvairių Lietuvos vietų.
Ryšys tarp visuomenės gyvenimo ir meno retai buvo vienareikšmis. Dažnai girdime meno vertinime pasakymus „poetiška“ tapyba, skulptūra, šokis. Juk menas nuo senų senovės savo prigimtimi ir vaizdavimo būdais turi poetiškumo bruožų. Renginių metu skamba poezijos posmai, ir ne tik.
Muzikos ir dailės vienovė šiuolaikinių dailininkų darbuose taip pat pastebima – bet kuri gerai sukomponuota tapybos drobė yra muzikali. Dėl šios priežasties „Meno degustacijų“ metu išgirsime ir muzikinius kūrinius, kuriuos atliks profesionalūs, žinomi atlikėjai.
Kviečiame atvykti ir pasinerti į dailės, poezijos ir muzikos meno sintezę!
Renginiai nemokami. Dalyvių skaičius ribotas.
 
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.
Partneriai: Vilniaus meno galerija „AP galerija“, Trakų kultūros rūmai, šokolado restoranas „AJ šokoladas“, kavinė „Skaisčio baras“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.
 
 
Irena Jocienė,
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
 

Reklama