NAUJIENOS

Socialinių paslaugų centras paminėjo 15-os metų veiklos sukaktį

Kategorija:

Miestas:
Birželio 17 dieną Druskininkų Socialinių paslaugų centro kolektyvas visus pakvietė į 15-ojo gimtadienio šventę, kurios metu prisiminė centro istoriją, džiaugėsi nuveiktais darbais, padėkojo darbuotojams, kasdien dirbantiems bendruomenei ypač svarbų darbą bei pristatė himną, skirtą visoms po vienu stogu susibūrusioms organizacijoms. Himnas simboliškai pavadintas „Veisiejų 17“ – būtent tokiu adresu, buvusios senosios katilinės patalpose, atidarytas modernus centras, namais tapęs ne tik Socialinių paslaugų ir Jaunimo užimtumo centrui, bet ir nevyriausybinėms organizacijoms.
Pasveikinti Socialinių paslaugų centro kolektyvo atvyko Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos specialistai, gausus būrys svečių. „Geriausias būdas įprasminti gerus darbus — juos nuolat kartoti. Jau 15 metų kasdien teikiate socialinę pagalbą ir dalinate beribį gerumą Druskininkų krašto žmonėms. Tai nelengvas, bet labai prasmingas darbas. Sakoma, kad gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti.  Ir iš tiesų – Jūsų tūkstančius kartų ištiestos gerumo rankos sušildo širdis, išsprendžia kartais nelengvus gyvenimo išbandymus, suteikia žmogiškos vilties. Sveikindami 15 metų veiklos proga, nuoširdžiai dėkojame už nuveiktus darbus, kantrybę, supratimą ir žmogišką šilumą. Lai nepristinga jėgų ir atsidavimo padedant tiems, kuriems Jūsų pagalbos reikia labiausiai.  Tegul kiekviena diena primena: geri darbai mus pačius padaro brandesniais ir geresniais žmonėmis“,  – rašoma Druskininkų savivaldybės vadovų sveikinime.
Socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė, sukvietusi į sceną gausų centro kolektyvą, nuoširdžiai padėkojo visiems darbuotojams už kartu dirbamą nelengvą, bet labai prasmingą darbą. Gražių žodžių savo vadovei negailėjo ir kolektyvas.
Visi renginio svečiai kartu sukūrė specialiai Socialinių paslaugų centrui skirtą paveikslą. Tądien susirinkusiųjų laukė ir smagi muzikinė programa.

Diana Sinkevičiūtė
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama