Socialinių darbuotojų dienos proga – Varėnos rajono savivaldybės vadovų padėkos ir gėlės
  NAUJIENOS

Socialinių darbuotojų dienos proga – Varėnos rajono savivaldybės vadovų padėkos ir gėlės

Kategorija:

Miestas:
Varėnos rajonas ne tik pagal plotą didžiausias, bet ir vienas iš sparčiausiai senėjančių rajonų Lietuvoje, tad dirbančių socialinį darbą žmonių poreikis nuolat didėja.  Savivaldybės įstaigose ir aštuoniose seniūnijose pasiaukojamą darbą rūpinantis senyvo amžiaus, neįgaliųjų, socialinės rizikos, paliktų be tėvų globos vaikų ir kitokias problemas turinčių gyventojų socialine gerove rūpinasi daugiau kaip šimtas trisdešimt darbuotojų. Kasdien teikti žmonėms dvasinę bei materialinę paramą, stiprybę ir viltį – nelengvas, tačiau labai prasmingas darbas, reikalaujantis ne tik profesinių žinių, bet ir didelės širdies.


Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga šiose įstaigose apsilankę Varėnos rajono savivaldybės vadovai darbuotojus pasveikino su profesine švente, dėkojo už nuoširdų jų darbą.  Kiekvienam šių įstaigų darbuotojui rajono vadovai įteikė po saulėgrąžos žiedą, o įstaigų vadovams –  laikinai direktoriaus pareigas einančiai Varėnos globos namų direktorei Rimai Pipienei, Merkinės globos namų direktorei Rasai Žukauskienei, Varėnos socialinių paslaugų centro direktorei Dovilei Barčiukienei ir laikinai direktoriaus pareigas einančiai Agnei Steiblienei – padėkas. Karantino metu labiausiai su rizikomis susijusį darbą dirbusiems buvo padovanoti kuponai poilsiui.Su profesine švente Varėnos ir Merkinės globos namų darbuotojus sveikindamas meras Algis Kašėta  pažymėjo, jog jų darbas vienas iš pačių svarbiausių ir šiuo metu reikalingiausių darbų. „Iš trumpų pabuvimų jūsų įstaigose jaučiam, kiek jums reikia turėti ne tik profesinių žinių, bet ir stiprios kantrybės bei ištvermės dirbant su senyvais žmonėmis, taip pat žmonėmis su negalia. Linkim sveikatos, kad jus ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime lydėtų sėkmė ir laimė“.Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas linkėjo būti ištvermingais ir pozityviai nusiteikusiais. Šventės proga jis globos namų darbuotojams įteikė po šimtalapį.Gražią šventinę popietę surengė Varėnos socialinių paslaugų centro bendruomenė, kurioje dalyvavo ir Varėnos bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų kolektyvas. Darbuotojus sveikindamas meras Algis Kašėta dėkojo už jų kasdienį didelės ištvermės reikalaujantį darbą. „Bagažas, kurį jūs nešatės kiekvieną dieną, yra nelengvas. Ypač nelengvas buvo karantino metu, kai teko įveikti netikėtai iškilusius iššūkius. Buvo daug įtampos ir rizikos. Visų jūsų profesionalumą liudija ir tai, kaip puikiai susitvarkėt su šiais iššūkiais. Ačiū, kad atlaikėt, įgijot patirčių. Jūs esat verti didžiausių padėkos žodžių. Tegu sėkmė jus lydi ir darbe, ir asmeninime gyvenime“. Už profesionaliai atliekamą darbą meras padėkojo savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjai Daliai Stankevičiūtei ir skyriaus darbuotojoms.Daug gražių sveikinimo ir padėkos žodžių šių įstaigų darbuotojams skyrė Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas  Verbickas ir pavaduotoja Vilma Miškinienė. Labiausiai su rizikomis darbe karantino laikotarpiu susidūrusiems darbuotojams buvo padovanoti kuponai poilsiui. Šventiniam jų stalui buvo įteikti šimtalapiai.

 

Varėnos socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė savo kolektyvo darbuotojams padėkojo už sunkų, bet labai nuoširdų darbą su visais tais, kuriems reikia pagalbos, linkėjo neišsekančios sveikatos, kantrybės. „Nepamirškit džiaugtis gyvenimu ir skirti laiko sau“. Ji taip pat padėkojo savivaldybės vadovams už parodytą dėmesį, kuris socialiniams darbuotojams yra labai svarbus.Su profesine švente socialinį darbą rajone dirbančius žmones pasveikino Varėnos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Stankevičiūtė. „Sveikindama jus, noriu kalbėt apie neeilinį jūsų atsidavimą darbui ir apie drąsą. Nereali drąsa jūsų kiekvieno, kuris atsidarote duris pas senyvą žmogų, nes esat vienintelis jį lankantis žmogus, taip pat neeilinė drąsa kiekvieno, kuris atsidarote duris pas rizikos šeimas. Tose šeimose, kurias jūs lankot, vaikai yra saugūs. Daugeliui žmonių savo darbu jūs užtikrinat tris svarbiausius dalykus – aprūpinimą maistu, vaistais ir vaikų saugumą. Ačiū, kad esate ne tik darbštus, bet ir  darnus kolektyvas. Sveikinu ir  linkiu visokeriopos sėkmės“.Socialinių paslaugų centre susirinkusius šventinės popietės dalyvius gražiomis dainomis sveikino ir nuotaikingą koncertą dovanojo atlikėjas Giedrius Griškevičius. Šventiškai nusiteikę, besišypsantys darbuotojai bendravo ir pasidžiaugė, kad jų nelengvame darbe  labai smagu sulaukti ir padėkos žodžių, ir įvertinimo, kuris suteikia stiprybės ir leidžia pajusti savo darbo svarbą ir prasmę.

Rūta Averkienė

Reklama