NAUJIENOS

Socialinės apsaugos ir darbo ministras lankėsi Tauragėje

Kategorija:

Miestas:

Spalio 25 d. Tauragės rajono savivaldybėje lydimi LR Seimo narės Aušrinės Norkienės, lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir ministerijos atstovų grupė.  Svečiai susitiko su savivaldybės vadovais, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariais, socialinių paslaugų įstaigų vadovais, visuomeninių organizacijų  atstovais. 

Ministro vizito tikslas – susipažinti su Tauragės  rajono savivaldybėje teikiamomis socialinėmis paslaugomis šeimoms, neįgaliesiems, vaikų teisių apsaugos problemomis, pristatyti ministerijos siekius ir planus.

Ministras kalbėjo apie būdus ir priemones socialinei atskirčiai ir skurdui mažinti,  didesnį dėmesį šeimai ir kompleksinę paramą jai, domėjosi teikiamomis socialinėmis paslaugomis šeimoms, neįgaliesiems, šių paslaugų poreikio vertinimu, ES priemonių įgyvendinimu, institucinės globos pertvarkos realijomis ir socialinei paramai skirtų lėšų panaudojimu.

Savivaldybės administracija pristatė socialinės srities įgyvendinamus projektus, ateities planus ir problemas, vykdomas paramos priemones.

Vizito Tauragėje metu ministras lankėsi ir Tauragės Socialinių paslaugų centre, jaunimo ir bendruomenių namuose, Adakavo socialinių paslaugų centro Grupinio gyvenimo namuose ir Skaudvilės Šv. Kryžiaus parapijos namuose.


TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama