NAUJIENOS

Šniūraitiškius sportas – veža!

Kategorija:

Miestas:
Asociacija ,,Šniūraičių bendruomenė“, laimėjusi Kūno kultūros ir sporto departamento skelbto konkurso ,,Sportuojanti bendruomenė“ projektą, turėjo tikslą sudaryti sąlygas Šniūraičių kaimo ir aplinkinių vietovių gyventojams tapti fiziškai aktyvesniems, sveikesniems ir sustiprinti bendruomeniškumą.
Kūno kultūros ir sporto departamentas projektui įgyvendinti skyrė 740 eurų iš programos  ,,Kūno kultūros ir sporto plėtra“. Radviliškio savivaldybės administracija šiam projektui įgyvendinti skyrė 100 eurų.
Bendruomenės nariams buvo suorganizuotos mankštos vandenyje, aerobikos užsiėmimai, ,,burbulinio“ futbolo varžybos, rankų lenkimo varžybos, stalo teniso varžybos. O paskutinis projekto renginys ,,Juokas – sveikata“ įvyko Šniūraičių bendruomenės namuose, kur asociacijos pirmininkė Audronė Motiejūnienė supažindino visus su projekto įvykdytomis veiklomis, bendruomenės slaugytoja Laima Mataitienė paskaitė paskaitą apie juoko naudą sveikatai, na o kad  šniūraitiškiai pamankštintų veido raumenis – Daugėlaičių pramogų salės saviveiklininkai parodė Virginijos Šukienės režisuotą komediją ,,Žmonos laisvalaikis“.

Audronė Motiejūnienė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama