NAUJIENOS

Smiltynėje aidėjo Vasaros paplūdimio sporto festivalis

Kategorija:

Miestas:

Šeštadienį į Smiltynės paplūdimį rinkosi sporto entuziastai. Nepabūgę apniukusio dangaus sportininkai iš įvairių Lietuvos vietų sugužėjo į antrąjį Vasaros paplūdimio sporto festivalį. Šventės metu žiūrovai galėjo patys sudalyvauti įvairiose sportinėse varžybose bei iš arti susipažinti su profesionaliu sportu.

Sveikinimo žodį visiems susirinkusiems tarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos miesto savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė bei visiems linkėjo gražių akimirkų šventės metu.

Šventės atidarymą puošė Klaipėdos "Vakario" klubo parasparnių pasirodymas, kuomet jie skraidino Lietuvos ir Klaipėdos vėliavas. Vasaros paplūdimio sporto festivalis, šiais metais žiūrovus pasitiko atsinaujinęs ir pasipildęs dar spalvingesnėmis sporto rungtynėmis, tokiomis kaip  galiūnų ar fechtavimo.

Vienas iš netikėčiausių šventės akcentų – fechtuotojai, varžybines ir parodomąsias programas organizuojantys paplūdimyje. Klubo "Klaipėdos riteriai" organizuotos varžybos patapo tikra šventės puošmena.

Šventėje dalyvavo ir sportininkai – galiūnai. Jie tarpusavyje susirungė penkiose rungtyse. Sportininkų tarpe buvo galima išvysti ir Mindaugą Jarą bei Dainių Repšį, su kuriais klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėjo susipažinti vos prieš kelias savaites vykusioje Jūros šventėje, kuomet geležinkelio stotyje jie traukė lokomotyvą. Lankytojai su galiūnais galėjo išbandyti savo galimybių ribas dalyvaudami įvairiuose ištvermės iššūkiuose.

Renginio lankytojai galėjo sudalyvauti paplūdimio tinklinio 2x2 varžybose ar pasiimokyti lėkščiasvydžio sporto ypatumų. Daugiausiai sportininkų atvyko susirungti paplūdimio futbolo, rankinio ir imtynių varžybose.

Jaunieji rankininkai parodė savo sugebėjimus, tarpusavyje besirungdami įvairiose amžiaus grupėse. Žiūrovai čia galėjo išvysti iš ties įspūdingų akimirkų.

Lietuvos imtynių federacijos organizuojamose varžybose buvo iš ties karšta. Tarpusavyje besivaržantys sportininkai kovojo ne tik dėl geriausio titulo, tačiau ir dovanojo gražius reginius žiūrovams. Intensyvios dvikovos virė ir paplūdimio futbolo aikštelėje. Čia susirungė daug paplūdimio futbolo naujokų, kurioms tai buvo pirmosios patirtys. Šventės metu vyko ir šachmatų varžybos.


Gražina Petrėnienė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama