NAUJIENOS

Sklypams prie Šeduvos ieškoma investuotojų

Kategorija:

Miestas:

Radviliškio rajono savivaldybėje su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstove aptartos galimybės investuoti ir kurti (plėsti) verslą Radviliškio rajone, Šeduvoje, investicijoms parengtoje daugiau nei 37 ha teritorijoje.
Šios teritorijos paskirtis – pramonės ir sandėliavimo zona. Sklypai yra tvarkingi ir parengti investicijoms.

Susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vadovais ir darbuotojais dalyvavausi Birutė Kurbanovaitė, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Projektų valdymo departamento Regionų plėtros projektų vadovė, diskutavo apie galimybes patrauklesnėmis sąlygomis investuotojams pasiūlyti turimą sklypą.

Susitikime nagrinėtos galimybės keisti sklypų dydžius ir pritaikyti juos konkretiems investuotojams, konkretiems verslo pasiūlymams. Aptarti ir šio žemės ploto, pritaikyto investuotojams, viešinimo būdai.

„Sklypas yra strategiškai patrauklioje vietovėje: puiki geografinė padėtis, šalia – geležinkelio vėžė (pagal poreikį galima nutiesti atšaką iki būsimos įmonės valdomo sklypo), rajoninis ir magistralinis keliaiׅ, elektros linijos (galima patenkinti iki 1,8 MW galios elektros  poreikį su galimybe didinti esant poreikiui). Derantis su konkrečiu investuotoju, būtų aptariami ir dalies komunikacijų atvedimo klausimai, atsižvelgiant į poreikį tenkinti gamybinius pajėgumus, žemės nuomos mokesčio mažinimo klausimai. Sieksime sukurti potencialiam investuotojui palankias sąlygas“, – sakė Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Gintaras Pilypas, Savivaldybės administracijos skyriaus vedėjas, sako, kad sklypas investuotojui gali būti patrauklus ir dėl to, kad jis yra Šeduvos miesto teritorijoje, kuriame gyvena mažiau kaip 3 tūkst. gyventojų, todėl verslui kurti ar plėtoti galima gauti paramą iš Žemės ūkio ministerijos kuruojamų  ES paramos projektų.

Galutinis susitikime priimtas sprendimas – parengti sąlygas 17 hektarų sklypo nuomai ir pasiūlyti šį sklypą nuomotis per Nacionalinės žemės ūkio tarnybos organizuojamus žemės sklypų nuomos aukcionus.

Šiuo metu svarstomos pagrindinės sklypo nuomos sąlygos, kurios apima minimalus sukurtų darbo vietų skaičius, investicijos dydis ir pan.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama