NAUJIENOS

Skirkite 2 proc. Klaipėdos dvasinės pagalbos centrui

Kategorija:

 

Mielieji,

 

Dėkojame Visiems, skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio  DPJC programų veiklai ir taip padėjusiems nepilnų šeimų, socialinės rizikos ir socialinės rizikos šeimų vaikams, paaugliams ir jau suaugusiems žmonėms, išgyvenantiems krizes, galvojantiems apie savižudybę ar turintiems kitokių gyvenimo sunkumų. Jūsų dėka galime užtikrinti vaikų ir paauglių užimtumą, jų socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymą.

 

Kviečiame DPJC darbuotojus, savanorius, draugus ir visus, neabejingus DPJC gerovei, pasinaudoti proga ir paremti DPJC, skiriant 2% nuo 2012 metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Nepasinaudojusių šia galimybe, 2% pajamų mokesčio yra paliekami valstybės biudžetui.

Jūsų pervesti pinigai bus skiriami vaikų ir paauglių užimtumui, socialinių įgūdžių formavimui savanorių kvalifikacijos kėlimui, vaikų ir šeimų renginiams.

Jeigu nuspręstumėte skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centrui, prašome iki 2013 m. gegužės 1 d. užpildyti prašymą (forma FR0512) internetinėje svetainėje www.dpjc.lt arba atvykus į DPJC (darbo laikas 9.00-17.30). Smulkesnė informacija www.vmi.lt.

 

DPJC rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 293115080
Paramos gavėjo pavadinimas:  LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras
Adresas: Darželio g. 11, LT 93195 Klaipėda
A/s  LT727044060000506985

 


Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama