NAUJIENOS

Skirkite 2 proc. Klaipėdos dvasinės pagalbos centrui

Kategorija:

 

Mielieji,

 

Dėkojame Visiems, skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio  DPJC programų veiklai ir taip padėjusiems nepilnų šeimų, socialinės rizikos ir socialinės rizikos šeimų vaikams, paaugliams ir jau suaugusiems žmonėms, išgyvenantiems krizes, galvojantiems apie savižudybę ar turintiems kitokių gyvenimo sunkumų. Jūsų dėka galime užtikrinti vaikų ir paauglių užimtumą, jų socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymą.

 

Kviečiame DPJC darbuotojus, savanorius, draugus ir visus, neabejingus DPJC gerovei, pasinaudoti proga ir paremti DPJC, skiriant 2% nuo 2012 metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Nepasinaudojusių šia galimybe, 2% pajamų mokesčio yra paliekami valstybės biudžetui.

Jūsų pervesti pinigai bus skiriami vaikų ir paauglių užimtumui, socialinių įgūdžių formavimui savanorių kvalifikacijos kėlimui, vaikų ir šeimų renginiams.

Jeigu nuspręstumėte skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centrui, prašome iki 2013 m. gegužės 1 d. užpildyti prašymą (forma FR0512) internetinėje svetainėje www.dpjc.lt arba atvykus į DPJC (darbo laikas 9.00-17.30). Smulkesnė informacija www.vmi.lt.

 

DPJC rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 293115080
Paramos gavėjo pavadinimas: LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras
Adresas: Darželio g. 11, LT 93195 Klaipėda
A/s  LT727044060000506985

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Idealistoj neniam maljuniĝas100 metų Pakaunėje

100 metų Pakaunėje

Pirmoji šiais metais Kauno rajone 100 metų jubiliejų švenčia Marijona Juočienė. Nuo gimimo Kauno rajone gyvenanti moteris jau daugiau kaip 60 metų dienas leidžia miškų apsuptame Garanciškės kaime, Garliavos...

Reklama