NAUJIENOS

Skanios užpilamos košės kūdikiams

Kategorija:

Miestas:

Kūdikystė yra metas, kuomet vaikui trūksta daugelio vitaminų ir mineralų, būtinų jo sveikam augimui. Lengvo ir greito paruošimo užpilamos košės kūdikiams bus pats geriausias ir sveikiausias sprendimas. Tam, kad vaikas užaugtų tvirtas ir sveikas, tuo metu, kai baigiasi maitinimosi motinos pienu laikotarpis ir prasideda savarankiškos mitybos etapas, svarbu praturtinti kasdienę mitybą įvairiais grūdais. Skaitydami toliau atrasite puikių mitybos pasiūlymų kūdikiams ir jau iš anksto paruoštą kūdikių maistą geromis kainomis.

Gardžių skonių pasaulis

Grūdai gali būti ne tik sveika, bet ir be galo gardu! Košės pagrindą sudarantys grūdai (miežiai, kviečiai, ryžiai, avižos ir kt.) praturtinti nuostabiais juodųjų serbentų ir chia sėklų, kanapių sėklų ir burokėlių, džiovintų slyvų ir bolivinių balandų skoniais. Kiekvienas skonis ir aromatas nepakartojamas ir unikalus, sukurtas be jokių dirbtinių saldiklių – visos gėrybės atkeliauja tiesiai iš motinos gamtos.

Dar vienas didelis užpilamų košių privalumas – paprastas ir daug laiko nereikalaujantis paruošimas. Tereikia užpilti košes verdančiu ar beveik verdančiu karštu vandeniu ir patiekalas paruoštas! Košės yra neatsiejama kūdikio mitybos dalis, būtent košėse esančius grūdus kūdikio organizmas įsisavina geriausiai, todėl svarbu atrasti ekologišką sprendimą ir pasirūpinti kūdikio sveikata jau nuo pat jaunų dienų.

Skirtingų skonių užpilamos košės kūdikiams už gerą kainą! Įsigykite ekologiškų, aukštos kokybės produktų, kurie bus sveiki augančiam vaikui.

Aistė Bielinė


Reklama