NAUJIENOS

Šiluviškių išvyka į Pakruojo dvarą

Kategorija:

Miestas:
Vasara – naujų prisiminimų, nuotykių, kelionių ir atostogų laikas. Būtent šiuo metų laiku žmonės gali aplankyti vietas, kurios užburia itin ryškiai žydinčiu gamtos grožiu.
Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“  šią vasarą organizavo kelias keliones į išskirtinius Lietuvos miestus, objektus. Paskutinei kelionei šią šiltą vasara buvo pasirinkta nuvykti į Pakruojo dvarą. Gausus būrys išvykos dalyvių anksti ryte rinkosi išvykimo vietoje. Visi linksmai nusiteikę leidosi į turiningą ir daug gerų įspūdžių padovanojusią kelionę. Pakeliui į pagrindinį kelionės tikslą, buvo aplankytas Šeduvos malūnas, Kleboniškių dvaras.  Jame buvo pravestas saugaus eismo renginys, kurio metu buvo primintos saugaus eismo taisyklės, atkreiptas dėmesys į tamsųjį paros metą. Taip pat už teisingus atsakymus į klausimus išvykos dalyviai gavo šviesą atspindinčias priemones: liemenes, atšvaitus, krepšius. Kleboniškių dvare buvo pakrikštyti nauji bendruomenės nariai. Džiaugiamės, kad jų turime net 5. Aplankę šį dvarą vyko į Pakruojo dvarą. Keliauninkai turėjo galimybę pasigrožėti dvaro aplinka, išskirtinėmis gėlių kompozicijomis, sudalyvauti programoje, geriau susipažinti su Pakruojo dvaru, jo istorija. Taip pat pamatė ir Raseinių raj. Kaulakių kaimo bendruomenės gyvų gėlių kilimą. Vykstant namo nuspręsta užsukti į neseniai atsidariusį Tytuvėnų rožyną, nes, kaip sužinojo Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė, dauguma bendruomeniečių nėra jame buvę. Visi sveiki, laimingi grįžo namo, dėkodami už įdomią dieną.
 
R. Taučienė
Raseinių rajono Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama