NAUJIENOS

Šilutiškiai dalyvavo rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje

Kategorija:

Miestas:

Šį rudenį spalio 23, 24 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kaip ir kasmet vykdė tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją, prie kurios prisidėjo ir Šilutės rajono savivaldybė.  

Akcijos metu žmonės kviesti aukoti ilgo galiojimo maisto produktų mažas pajamas turintiems  gyventojams. 

Visas surinktas maistas atiteks socialinių organizacijų globojamiems žmonėms – neįgaliesiems, daugiavaikėms šeimoms, pensinio amžiaus asmenims, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims ir kt.

Šiais metais pavasarinė „Maisto banko“ akcija neįvyko dėl šalyje paskelbtos ekstremalios situacijos bei karantino, todėl ši, rudeninė akcija, buvo ypatingai svarbi, nes tai vienintelė galimybė surinkti ilgiau galiojančių maisto produktų socialinėms organizacijoms, kurioms maisto atsargos jau visai išseko.

Šilutės rajono savivaldybės administracija siekdama, kad maisto produktai pasiektų mažas pajamas gaunančius asmenis visose seniūnijose, į jas įtraukia vis naujas seniūnijų bendruomenes. Šiemet dalyvavo Saugų seniūnija. Spalio 23–24 d. vykusios akcijos metu talkino 10 savanorių iš Vilkyčių pagrindinės mokyklos, profesinių mokyklų, vietos bendruomenės. Atlikti 363 aukojimai, surinkta 1212 vnt. produktų.

Šilutėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvauja šios organizacijos:

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius ir Saugų seniūnija;

Šilutės socialinių paslaugų centras;

VšĮ „Taikos kelias“;

VšĮ „Taikos kelias“;

VšĮ „Gabrielius“;

Šeimyna „Vaikiškos svajonės“;

Šilutės evangelikų liuteronų labdaros organizacija „Šilutės Sandora“.

Socialinės paramos skyrius


Reklama