NAUJIENOS

Sidabrave Gerumo angelai suskrido pas geriausius

Kategorija:

Miestas:
Besibaigiant metams, visi laukiame ir ruošiamės didžiosioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, visi laukiame gerumo ir kartu juo dalijamės. Sidabravo seniūnijoje pirmieji gerumą pajuto daugiavaikių šeimų, auginančių keturis ir daugiau vaikų, vaikučiai. Jiems gruodžio 9 d. Radviliškio miesto kultūros centre Šeimos labdaros ir paramos fondas, kuriam  vadovauja Skaidra Dišlė, buvo organizuota Kalėdų eglutės šventė. Fondo dėka, Sidabravo seniūnijos 10-ties daugiavaikių   šeimų vaikams Kalėdų Senelis įteikė 44 saldžias dovanėles.

Gruodžio 13 d. Sidabravo miestelio centre sužibo gražiausių metų švenčių palydovė – kalėdinė eglė, o miestelio erdvėse praeivių akį traukė Sidabravo gimnazijos atvesti ir sustatyti paslaptingi nykštukai, įstaigų papuoštos šventinės kalėdinės eglutės.  Belaukiant, kol bus įžiebta Kalėdų eglė, Vadaktų pramogų ir šokių salės kultūros specialistė Daiva Leščinskienė su mažaisiais nykštukais parodė programėlę, o po eglutės įžiebimo dangų nušvietė fejerverkai.

Mirgančiomis šviesomis pasidabinus miesteliui, Sidabravo kultūros namuose vyko jau tradicinis Gerumo vakaras, kuriame buvo įteikta 15 Gerumo angelų. Į šventę atvyko svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono  savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Sidabravo parapijos klebonas kun. Saulius Sausdravas. Į šventę atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės bendradarbiavimo partneriai  iš Lenkijos Respublikos Kadzidlo miesto: meras Darjušas Lukaševskis tarybos nariai, kiti svečiai.

Šventę pradėjo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, kuris visus pasveikino artėjančių švenčių proga. Sveikinimo žodžius tarė ir Seimo narys A. Gaidžiūnas bei Savivaldybės administracijos direktorė J. Margaitienė. Prasmingą sveikinimo kalbą ir įspūdingus karpinius Sidabtravui ir rajono savivaldybei padovanojo Kadzidlo miesto meras Dariuš Lukaševski.

Pirmasis apdovanojimas – „Krikščioniškųjų vertybių puoselėtoja“ – įteikta Dapšionių kaimo gyventojai Nijolei Čepaitienei. Gerumo angelu ji apdovanota už nuoseklų ir ilgametį  krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, rūpestį Dapšionių Dievo Apvaizdos bažnyčia. 

Gerumo angelas „Už pasiaukojimą bendruomenės labui“ įteiktas vadaktiškiui Antanui Narvydui. Jis aktyviai dalyvauja visuomeniniame Vadaktų miestelio gyvenime - talkose, renginiuose, meno saviveikloje.

„Metų rėmėjo“ Gerumo angelas įteiktas Yosyp Heyder, už jo iniciatyvas ir geranoriškumą remiant seniūnijos šventes.

Nominacijoje „Metų atradimas“ Gerumo angelas įteiktas Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui.

„Metų įvykio“ Gerumo angelai iškeliavo į Vabalių kaimą, į ūkininkų Vidmanto Grigaliūno ir Justino Kavaliausko rankas. Jų iniciatyva šiais metais paminkliniame akmenyje buvo įamžinti išnykę Vabalių krašto kaimai, vabališkiai sukviesti į kraštiečių šventę. 

Nominacijoje „Už pagarbą Sidabravo kraštui“ Gerumo angelai įteikti Lenkijos Respublikos Kadzidlo miesto merui Darjušui Lukaševskiui ir vertėjai Irenai Duchovskai.

„Gerumas pagrįstas darbais“ Gerumo angelas atskrido į aktyvios Birželių kaimo gyventojos Romaldos Tilūnienėsrankas. 

Už gražią iniciatyvą ir Asteikių kaimo įamžinimą paminkliniame akmenyje nominacijoje „Metų pasiaukojimas“ Gerumo angelu apdovanota Juzefa Šernienė.  

Gerumo angelu „Metų staigmena“ apdovanoti savo kaimą puoselėjantys dapšioniškiai Petras Bartkevičius ir Deividas Ruseckas.

Gerumo angelas nominacijoje „Seniūnijos geradaris“ įteiktas vadaktiškiui Tomui Navagruckui, kuris savo iniciatyva bei gerais darbais aktyvina visuomeninį Vadaktų miestelio gyvenimą.   

Gerumo angelą „Seniūnijos darbštuolė“ gavo vadaktiškė Almutė Novogrudskienė, kuri savo keptais pyragais nudžiugino visus šventės dalyvius. Renginyje koncertavo Sidabravo gimnazijos mokytojo Eugenijaus Janeliūno vadovaujamas kvartetas. 

Sidabravo seniūnijos informacija
Nuotraukos Rimanto Ožalinsko


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama