NAUJIENOS

Sidabrave apdovanoti seniūnijos gyventojai, nusipelnę savo kraštui

Kategorija:

Miestas:
Vasario 16-oji – tai visų lietuvių pasididžiavimo šventė, kuri skatina branginti lietuviškąją tapatybę. Tai diena, kai aplink liejasi trispalvių jūra ir Lietuvos vardas skamba kiekvieno lietuvio širdyje. Trispalvėmis gėlėmis ir vėliavėlėmis tą dieną buvo papuoštas ir Sidabravo miestelis, kad kiekvienas pamatytų ir pajustų šventę.

Šiais metais Sidabrave Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, buvo paminėta seniūnijoje organizuota mokinių kūrybos paroda „Laisva Lietuva“ (kuratorė – Sidabravo gimnazijos dailės mokytoja Toma Matulevičienė) ir iškilmėmis, vykusiomis Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčioje. Į šventę susirinko visų trijų seniūnaitijų – Sidabravo, Beinoravos ir Vadaktų – žmonės.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas šv. mišias aukojo parapijos klebonas Saulius Sausdravas. Po šv. mišių sugiedotas Lietuvos himnas pradėjo apdovanojimų šventę. Sveikinimo žodžiu Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, proga visus pasveikino Mindaugas Paliukas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, ir Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, kurie linkėjo kurti savo krašto gerovę ir tikėti Lietuva.

Sidabravo seniūnijos Garbės piliečio ženklu ir visuotine pagarba atsistojus pasveikinta beinoraviškė Regina Lukošienė, kuriai apdovanojimą įteikė mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas. Juostomis ir Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio padėkos raštais apdovanoti jubiliatai Irena Lipskienė ir Antanas Narvydas iš Vadaktų miestelio, Jonas Lapinskas iš Birželių kaimo ir Beinoravos kaime gyvenantis Jaronimas Šlamas. Atminimo dovanomis, gėlėmis ir plojimais pagerbtos seniūnijos 2019 Metų šeimos: Beinoravos krašto – Dalia ir Vidmantas Blinkevičiai, Vadaktų krašto – Bronė ir Jonas Janavičiai ir Sidabravo krašto šeima – Zita ir Saulius Petraičiai.

Sidabravo gimnazijos mokinė Akvilė Modestavičiutė paskelbta seniūnijos 2019 Metų moksleive. Už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą ir pilietiškumą Sidabravo seniūnijos 2019 metų žmogumi paskelbtas vadaktiškis Leonas Budavičius. Linkėdama nešti ir toliau žmogiškąją šviesą ir šilumą, simbolinį židinį į jo rankas perdavė 2018 metų žmogus Rūta Jelinskienė.
 

pač gražiai, nuoširdžiai ir su meile bei šiluma po Sidabravo Švč.Trejybės bažnyčios skliautais nuskambėjo Aurelijos ir Rapolo Meškauskų koncertas. Šventė baigėsi, tačiau Lietuva tęsiasi – kasdien augdama, gražėdama ir pripildydama mūsų širdis pasididžiavimo: „Aš – lietuvis, čia mano LIETUVA“.

Sidabravo seniūnijos informacija
Nuotraukos Rimanto Ožalinsko

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama