NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro VIEŠAS KREIPIMASIS

Kategorija:

Miestas:
Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro
VIEŠAS KREIPIMASIS
Dėl pagarbaus elgesio Kryžių kalne

Šiaulių rajono savivaldybėje esantis Kryžių kalnas - unikalus tikėjimo  paminklas bei pasaulinio lygio turizmo objektas. Tai – unikalus krikščionybės, Lietuvos valstybės, Šiaulių vyskupijos, mūsų tautos sakraliosios istorijos ir kultūros objektas, kuris kasdien yra lankomas turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio.
Kryžių kalnas unikalus ir tuo, jog čia savo tikėjimo simbolius netrukdomi stato ir maldavimus išreiškia įvairiausių pasaulio religijų, tikėjimų ir įsitikinimų atstovai - tai yra žinoma, visada buvo ir yra vertinama visame pasaulyje.
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorais dėl užsienio turistų veiksmų Kryžių kalne yra pradėję ikiteisminį tyrimą. Neabejojama, kad teisėsaugos pareigūnai, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija atsakingai tiria ir įvertins įvykius Kryžių kalne bei pateiks visus atsakymus šalies ir pasaulio visuomenei.
Šiaulių rajono savivaldybė, įrengusi prie šio objekto turizmo infrastruktūrą, apšvietimą, prižiūrinti, tvarkanti šį ypatingą objektą, kviečia visus, apsilankančius Kryžių kalne, šioje unikalioje vietoje laikytis rimties ir pagarbos visoms pasaulio religijoms ir tikėjimams.
Kviečiame gerbti visų tautų ir žmonių religinius įsitikinimus bei pasaulėžiūrą, visų tautų, religijų ir kiekvieno asmens teises ir laisves bei demonstruoti deramą pagarbą šiam sakraliam objektui.


Rita Žadeikytė,
Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama